SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dużo ćwiczę a nie chudne.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Więc przypuszczam, że możesz mieć ok. 25-30% BF. Bądź masz szerokie biodra.Przy 18% BF już mięśnie są wyraźnie zaznaczone przy mocnym napięciu.





Zmieniony przez - mistereco22 w dniu 2017-06-20 09:58:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3634
Wrzucę Ci parę zdjęć to ocenisz














Zmieniony przez - raskoninvestment w dniu 2017-06-20 10:14:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
tak, zdecydowanie ciężkie obwody
bo metabolizm masz zamulony od dużej ilości aktywności tlenowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Według mnie masz 25% BF +. Aby zrzucić wagę musisz przejeść na deficyt kaloryczny i trenować tak jak trenujesz. Na redukcji to normalne, że możesz tracić siłę, przez co będziesz podnosił mniejsze ciężary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3634
Ok. A więc podpowiedź mi proszę od jakiej ilości kcal mam zacząć. Bo nie wiem jaki przyjąć bilans dla takiej ilości treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Ciężko powiedzieć, ponieważ każdy ma inny organizm. Biorąc pod uwagę, że przytyłeś to zacząłbym od 2 500 na czystej misce. Tylko z zastrzeżeniem, że jak będziesz czuł duży głód do dojedź białkiem i tłuszczem. Optymalnie jest jak na redukcji czujesz lekkie ssanie ale nie głód.



Zmieniony przez - mistereco22 w dniu 2017-06-20 11:15:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3634
Ok. Rozumię. Juz od poniedziałku dobijam do 7 litrów wody tylko ja z glodem obie poradzę ale gorzej z energia na treningach zwłaszczw w poniedziałki srody i piatki na ostanich trampolichach w połowie brakuje mi energi i jest to bardzo odczuwalne stąd podniosłem ostatnio bilans kcal bo ktoś mi tu napisał że trenerzy maja po 3500-4000 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Skąd pomysł na 7 litrów wody? Wlewanie w siebie takich ilości wcale nie jest zdrowe, może zaburzyć gospodarkę elektrolitowa, a jeśli odczuwasz takie pragnienie, to może sygnalizować problem zdrowotny - cukrzyce np.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3634
Nie to nie pragnienie. Ale obniżylem podaż węglowodanów i stąd tailosc wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie widzę związku. Moim zdaniem, zamiast zacząć od podstaw, czyli od badań lekarskich, miotasz się zmieniając radykalnie co 2 tygodnie strategię żywieniową.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SKAKANKA STALOWA Z ŁOŻYSKAMI

Następny temat

split 5 dniowy

WHEY premium