SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Duże i sione nogi

Wysłana -
Takie szybkie pytanko na luzie. Czy żeby mieć duże i silne nogi musze robić jakiekolwiek inne ćwiczenie poza przysiadami ? Wsumie robie tyljo przysiady i nie wiem czy to dobrze ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Szczypior.trenuje
Takie szybkie pytanko na luzie. Czy żeby mieć duże i silne nogi musze robić jakiekolwiek inne ćwiczenie poza przysiadami ? Wsumie robie tyljo przysiady i nie wiem czy to dobrze ?

Przysiadami można zbudować duże i silne nogi, to podstawowe i w sumie najważniejsze ćwiczenie dla nóg. Dobra progresja i ciężary i będzie klasa.
Wysłana -
Dobry żart Szczypior, też się uśmiałem:)

I jako trójboista wiesz jeszcze lepiej niż ja że nawet Kirk Karwowski robił wyprosty i uginania na suwnicy, a o roli półprzysiadów/lockoutów w treningu siły nie trzeba Ci chyba wspominać. I że ćwiczenia unilateralne robią nawet u Louiego Simmonsa w WSB ;)
Wysłana -
No trójbój to już inna bajka bo tam sporo ćwiczeń akcesoryjnych też się wykorzystuje więc czasem więcej jest wskazane.
Wysłana -
Wszystko zależy od Twojego stażu i częstotliwości trenowania nóg. Ale generalnie nie da się samymi przysiadami zbudować solidnej nogi ,gdyż nie przetrenujesz wszystkich mięsni.
Wysłana -
To lipa straszna. Jakie ćwiczenia powinienem jeszcze robić ,żeby noga była solidna ?
Wysłana -
Jakim systemem trenujesz?
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź