SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża miednica u faceta. Problem chyba.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 161
Witam,

Mój pierwszy post. W sumie zarejestrowałem się po to, aby zadać to pytanie.

Mam 23 lata, wszystko by było w porządku gdyby nie wymiary mojej miednicy, która może świadczy o czymś nieprawidłowym.

Mam takie wymiary ciała:

195cm, 85 kg,

klatka - 93 cm,
talia - 83 cm,
biodra - 104 cm (!).

Nie mam tłuszczu na biodrach, to jest miara kości, jak widać bardzo duża, czy ktoś z was ma podobny wymiar miednicy.

Powoli się załamuję, to przecież kobiety mają takie wymiary miednicy, nie facet.

Czy mam sobie zrobić jakieś testy DNA, czy coś?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2461
Cześć,

Sorry za odkopanie prehistorycznego tematu, ale dotyczy on mojego problemu a bliższych tematów nie znalazłem.
Jakimi ćwiczeniami na mięśnie skośne brzucha można najefektywniej wypełnić przestrzenie pomiędzy żebrami a biodrami.
Niestety mam szerokie biodra (bardzo mało tłuszczu na nich, szeroka miednica) i rujnuje to estetykę mojej sylwetki.
Moje wymiary to :
-klatka piersiowa 101cm
-biodra w najszerszym punkcie 90cm (po dużym obiedzie)
-talia w najwęższym punkcie 81cm
Jak widać moim problemem jest to wcięcie w talii i nawet jeśli rozbuduję jeszcze bardziej klatkę/najszerszy grzbietu to sylwetka nie zdobędzie upragnionego trójkątnego kształtu bez wypełnienia tych przestrzeni.

Czy możecie doradzić mi ćwiczenia które przede wszystkim pozwolą mi zbudować mięśnie skośne tak aby wypełnić te przestrzenie?











Zmieniony przez - gigi123 w dniu 2020-09-01 17:23:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Wygląda na to że taka Twoja uroda i Musisz się z tym pogodzić!

Jedni mają odstające uszy, garbaty nos, krzywe nogi, koślawe palce, niski wzrost, a Ty masz to ...

Zacznij ćwiczyć na siłowni, rozbudujesz górę i zniwelujesz w pewnym stopniu optyczny wygląd Swojej sylwetki!

Aaaa i na zdrowie Ci wyjdzie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 161
Wiem, wlaśnie muszę rozbudować górę, żeby jakoś zniwelować różnicę góra/dół. Mam tylko nadzieję, że rzeczywiście to nie ma nic wspólnego z nieprawidłowym kodem genetycznym czy czymś takim :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Więc ruszaj do kluby, a nie siedzisz przed kompem i zamartwiasz głowę niepotrzebnie

Bo poza tym problemem, doczekasz się jednego ...... depresji!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 161
A czy ktoś ma albo zna kogoś z podobnymi wymiarami? To się uspokoję. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Zazwyczaj nie pytam kolegów o rozmiar miednicy

Dzisiaj Mam worek, jutro Będe na sali wiec się popytam












żartuję ...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
no cóż. kilka lat temu sam narzekałem, że mam zbyt duże biodra. nie mam chyba tyle co ty, ale było sporo. poszedłem na siłkę i co? będę może trochę nieskromny, ale zrobiła mi się fajna sylwetka o kształcie V - mam akurat dobre plecy - takie geny:) na zbyt duże biodra nie narzekam. musisz zmienić proporcje - czyli rozbudować górę no i myśle że uda też i będzie dobrze. także marsz na siłownie.
pozdr.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 161
Dzięki za odpowiedzi. :)

Ale jak ktoś ma jeszcze podobnie niech sie wpisze.:)

Zmieniony przez - Aleksand83 w dniu 2006-11-23 16:47:15
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
ginomen kurva myślałem że już zdechłeś
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guz w mosznie

Następny temat

SKRĘCENIE Kostki - Proszę o pomoc

WHEY premium