SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Duża dupa.

Wysłana -
Mam problem głownie z jedna partią mięśni a mianowicie tyłkiem. Jest wielki.
Dieta jest, ćwiczę 4 razy w tygodniu, chciałbym dołożyć bieganie ale boje się, że będzie tego za dużo i w tedy co za dużo to nawet świnia nie zje

Ten stan utrzymuje się dłuższy czas i za cholerę nic się nie zmienia w tej części partii, może jakiś spalacz ruszy sprawę i pójdzie to w dobrym kierunku ??

Myślałem by jeszcze na dolna cześć partii zmienić ćwiczenia, znaczy sie ćwiczenia te same tylko serie typowe na rzeźbę większa ilość powtórzeń z mniejszym ciężarem, może i by to także pomogło ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dieta jest ale jaka?dodatnia czy ujemna?
Wysłana -
qurwa coraz fajniejsze te tematy
Wysłana -
Spalacz na dupę
Wysłana -
Trening siłowy , ćwiczenia wielostawowe + dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i tłuszcz będzie się palił .
Wysłana -
Dieta jest bilansem ujemnym górna część ciała tnie się ładnie a dół stoi miejscu

Nie wiem co w tym śmieszne jeśli widzę że Góra już prawie się wycielas i jestem zadowolony a dół stoi spadek znikomy

Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2018-04-11 18:07:20
Wysłana -
W innym przypadku napisałabym, że przydałoby się zdjęcie do oceny. Ale nie piszę a na poważnie to tłuszcz schodzi skąd chce, nie ma jakiejś prawidłowości, skąd najpierw a skąd na końcu. Ewentualne tego typu dysproporcje w sylwetce, o ile nie są wyimaginowana mogą wskazywać na jakieś zaburzenia hormonalne.
Wysłana -
Może hormony... Pany nie śmiejcie się tylko pomóżcie, ćwiczę nie od wczoraj i zawsze od kiedy pamiętam niem pewne problemy z dolna częścią ciała i to nie było spowodowane brakiem ćwiczeń wręcz przeciwnie.

Postanowiłem w końcu zastosować jakiś spalacz, góra już jest wycieta w za dawała jacy jak dla mnie a dół stoi

Podajcie jakiś spalacz i możemy zamknąć temat

Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2018-04-11 18:19:50
Wysłana -
ALe dupa jest ulana czy po prostu masz taki gen że od siadów mięśnia urosły, a nie jest ulana.
Wysłana -
Poka foto
Wysłana -
Haha foto
Ulana trochę jest ciężko schodzi z tyłka i z uda
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź