SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duże pośladki i uda

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Witam!

Jestem nowy na forum. Chciałem się zapytać o sposoby (trening) na zmniejszenie pośladków i ud. Jestem szczupły, jednak mam duże pośladki i uda i chciałbym je zmniejszyć.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae5012d05382810a.html

Moim ideałem byłoby coś takiego http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f3/Male_human_buttocks.jpg

Zmieniony przez - enwidek w dniu 2009-10-24 16:48:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4318
Proponuje odwiedzic i subskrybowac te dwa kanaly na Youtube-charliejames1975 i Zuzkalight.Oni tam pokazuja rozne plany treningowe ktore mozna wykonywac w domowych warunkach.Filmiki pojawiaja sie tam dosyc regularnie i mysle ze powinny cie zainteresowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacznij biegać to tłuszcz się spali do tego może być raz w tygodniu tabata.
interesuję Cię też trening reszty ciała pod względem masy/siły??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Powiem jeszcze, że mam w domu rowerek i chodzę na basen raz w tygodniu.

Ile raz w tygodniu i ile czasu powinienem na nim jeździć?

Trening reszty ciała również by mnie interesował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
A tak odnoście dużych pośladkow, to da się z nimi żyć, byleby nie byłe obtłuszczone, tylko twarde :D.

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Rozumiem, ale właśnie chciałbym pozbyć się tłuszczyku z ud i pośladków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak napisałem Tabata 1x w tygodniu
Bieganie 2x i 3x trening dla początkujących tylko że odrzucasz przysiady bo robisz je w tabacie.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
A ja się zastąpić bieganie rowerkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
Nijak, bo jazda na rowerze nie wpływa prawie wcale na pośladki ( tak mi się wydaje, jeździłem 2 miechy dzień w dzień i wcale nie czułem niczego na tyłku ). Najlepsze ćwiczenia na tyłek to wg. wykroki z ciężarkami.

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
ja robilem wykrokiu caly czas i tez to ma sie nijak do tego zeby zgubic tluszcz ;d, ale za to jak zaczalem biegac to owszem polecialo, polecam HIIT :d

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
chciałbym odświeżyć temat..dokładnie jak kolega mam szczupłą budowę ciała lecz pośladki są ogromne i nieproporcjonalne do reszty. Jak je zmniejszyć/spalić z nich tłuszcz? Jakie treningi? Póki co mam dostęp jedynie do treningów z użyciem masy własnej ciała i spory kawałek lasu do ew. biegania. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 117
Od spalania są aeroby tak więc biegaj 2-3 razy w tygodniu poczytaj w internecie o tym jak ma się to do spalania tłuszu i dorzuć jakis lekki trening ogólnorozwojowy (moze pomóc w zrzuceniu tłuszczu a na pewno nie zaszkodzi) ewentualnie jakies interwały. Poprostu wybierz to co spodoba ci się najbardziej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenowac w domu bez sprzetu

Następny temat

ABS2 - parę pytań

WHEY premium