SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża dupa.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
Mam problem głownie z jedna partią mięśni a mianowicie tyłkiem. Jest wielki.
Dieta jest, ćwiczę 4 razy w tygodniu, chciałbym dołożyć bieganie ale boje się, że będzie tego za dużo i w tedy co za dużo to nawet świnia nie zje

Ten stan utrzymuje się dłuższy czas i za cholerę nic się nie zmienia w tej części partii, może jakiś spalacz ruszy sprawę i pójdzie to w dobrym kierunku ??

Myślałem by jeszcze na dolna cześć partii zmienić ćwiczenia, znaczy sie ćwiczenia te same tylko serie typowe na rzeźbę większa ilość powtórzeń z mniejszym ciężarem, może i by to także pomogło ?

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Temat ma już kilka stron, a zdjęcia sylwetki nadal nie wrzuciłeś. Z reguły to co komuś wydaje się za duże naprawdę takie nie jest.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dieta jest ale jaka?dodatnia czy ujemna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
qurwa coraz fajniejsze te tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Spalacz na dupę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Trening siłowy , ćwiczenia wielostawowe + dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i tłuszcz będzie się palił .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
Dieta jest bilansem ujemnym górna część ciała tnie się ładnie a dół stoi miejscu

Nie wiem co w tym śmieszne jeśli widzę że Góra już prawie się wycielas i jestem zadowolony a dół stoi spadek znikomy


Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2018-04-11 18:07:20

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
W innym przypadku napisałabym, że przydałoby się zdjęcie do oceny. Ale nie piszę a na poważnie to tłuszcz schodzi skąd chce, nie ma jakiejś prawidłowości, skąd najpierw a skąd na końcu. Ewentualne tego typu dysproporcje w sylwetce, o ile nie są wyimaginowana mogą wskazywać na jakieś zaburzenia hormonalne.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
Może hormony... Pany nie śmiejcie się tylko pomóżcie, ćwiczę nie od wczoraj i zawsze od kiedy pamiętam niem pewne problemy z dolna częścią ciała i to nie było spowodowane brakiem ćwiczeń wręcz przeciwnie.

Postanowiłem w końcu zastosować jakiś spalacz, góra już jest wycieta w za dawała jacy jak dla mnie a dół stoi

Podajcie jakiś spalacz i możemy zamknąć temat


Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2018-04-11 18:19:50

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ALe dupa jest ulana czy po prostu masz taki gen że od siadów mięśnia urosły, a nie jest ulana.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Poka foto
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
Haha foto
Ulana trochę jest ciężko schodzi z tyłka i z uda

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arginina i spalacz

Wiecej