SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża dupa.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
Szczerze powiedziawszy coś tańszego w miarę podobnego to się pewnie nie znajdzie

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
nie ma szans, cena zazwyczaj jest adekwatna do dzialania srodka
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
żyjący na pustkowiu
Szczerze powiedziawszy coś tańszego w miarę podobnego to się pewnie nie znajdzie


Daj spokój z tym spalaczem, jedynie deficyt Ci pomoże.

Jeżeli to głównie tłuszcz, to może jest to w jakiś sposób uwarunkowane genetycznie - mniejsza ilość receptorów alfa, jeżeli już spalacz z tych dopuszczalnych na rynku to celowałbym w johimbinę (ale to i tak procentowe kwestie), a cała resztę musisz osiągnąć deficytem. w końcu zejdzie jeżeli to faktycznie tkanka tłuszczowa.
1

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 438 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10761
Mam podobny problem do ciebie i na mnie działa taki sposób, że na masie nogi robię co 2 tyg, nie za duża objętość oraz intensywność, robię tak z tego względu, że cokolwiek bym nie zrobił nogi i dupsko rosną jak na drożdżach i jak bym ćwiczył, tak jak górę to wyglądałbym jak Tom Plaz z dodatkowa ilością fatu, ale na redukcji robię je normalnie co tyg, ale z ogromną intensywnością, przeróżne łączenia seri, jakies gigant serie, dropsety itp i areoby wybieram takie by te dupsko z nogami też mocno pracowały, według mnie najlepiej wybrać biegi naczczo, schody, czy jakaś bieżnia, zwykly rower stacjonarny odradzam. Pod koniec redukcji wszystko fajnie schodzi, chodz wiadomo nogi nie są na zyle jak u ekto
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
johimbine to narazie nie chce stosować poprostu strach bo z tego co czytałem tu nawet nie dawno, później sie trochę wtopilem temat to powiem szczerze że się boję :)

Dzięki wielkie, spróbuję z tym spalaczem ale przedtem wrzucę dietę do sprawdzenia dla chłopaków w odpowiednim dziale, przedstawię temat zobaczymy

Trzymajcie się

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
Zabawny
Mam podobny problem do ciebie i na mnie działa taki sposób, że na masie nogi robię co 2 tyg, nie za duża objętość oraz intensywność, robię tak z tego względu, że cokolwiek bym nie zrobił nogi i dupsko rosną jak na drożdżach i jak bym ćwiczył, tak jak górę to wyglądałbym jak Tom Plaz z dodatkowa ilością fatu, ale na redukcji robię je normalnie co tyg, ale z ogromną intensywnością, przeróżne łączenia seri, jakies gigant serie, dropsety itp i areoby wybieram takie by te dupsko z nogami też mocno pracowały, według mnie najlepiej wybrać biegi naczczo, schody, czy jakaś bieżnia, zwykly rower stacjonarny odradzam. Pod koniec redukcji wszystko fajnie schodzi, chodz wiadomo nogi nie są na zyle jak u ekto


Też podobnie myślałem, przedstawiłem w pierwszym poście chyba że idziemy innym nurtem rozumienia

Właśnie chciałem zmienić intensywność ćwiczeń dolnych partii, mniejsza ilość odpoczynku, mniejszy ciężar a więcej powtórzeń może to i także pomoże.

Oczywiscie,, szacun,, poszedł
Trzymajcie się! Będę próbował ewentualnie znów wrócę (tylko zdj.) o Was rozbawie tematem :DDD




Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2018-04-11 20:40:23

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 438 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10761
Pamiętaj, że z każdą redukcja nogi będą bardziej wycięte i zawsze będą się na końcu docinać, po prostu trzeba to zaakceptować i cisnąć. Jeden ma problem z dużymi girami, drugi problem z dużą talia, każdy ma jakieś słabsze punkty, ale dzięki temu mamy nad czym pracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
Temat ma już kilka stron, a zdjęcia sylwetki nadal nie wrzuciłeś. Z reguły to co komuś wydaje się za duże naprawdę takie nie jest.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arginina i spalacz

Wiecej