SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl po dwóch latach przerwy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
Witam

2 lata temu zacząłem pierwszy "cykl". Napisałem to w cudzysłowiu bo cykl ten był bez większego przygotowania, po prostu chciałem przybrać na masie bo od zawsze byłen bardzo chudy a inne metody nie przynosiły skutków albo były one mizerne (np. nabranie tłuszczu a nie masy mięśnowej po Megace :]) Staż na siłowni miałem ok pół roku (tak, wiem, że krótki) i postanowiłem sięgnąć po omke i metę. Cykl trwał 8 tygodni i przybrałem 10kg z czego byłem bardzo zadowolony.
Potem wróciłem do Polski (wtedy mieszkałem w UK) no i zaczęły się imprezki i zaniedbałem treningi i dietę. Przerwa na siłowni trwała 3 miesiące i straciłem większość tego co przybrałem. No więc postanowiłem wziąć się do roboty, ustaliłem plan ćwiczeń, który zmieniałem co 3 miesiące, do tego odpowiednio dobrałem dietę czytając artykuły i poradniki m.in. tutaj. Nabrałem ładnej rzeźby ale ciężko jest mi znów przytyć dlatego chcę zacząć drugi cykl ale tym razem chcę się do tego lepiej przygotować by mieć jak najlepsze efekty przy niskich kosztach bo po prostu nie mam zbyt dużo pieniędzy na to.
Dlatego też zwracam się do Was o porade co polecacie na drugi cykl + jakieś odżywki/suplementy.

Poniżej uzupełniam ankietę i zaznaczam, że wygląda to dość mizernie dlatego proszę bez zbędnych komentarzy :]

1. WIEK: 22
2. WAGA: 65
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 32
-klatka: 95
-udo: 61
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 i pół roku (z małymi przerwami)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
1 cykl - omka 250 (20 ampułek) + 100 metki
9. CEL CYKLU: nabranie masy mięśniowej
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 2 lata
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
podaj jeden dzień jak wyglada twoja dieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
duzo ci spadlo bo woda spadla po omie z czym jest normalne...a dwa no no z tym piciem tez spadki ida przy twoich wymiarach nie siegal bym po wspomagacz\e a skupil bym sie na naturalnym potencjale dieta trening jakas kreatyna odrzywki i do 75kg robisz bez problemu

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
Na śniadanie jaja, chleb z serem i mleko, drugie śniadanie chleb z białym serem lub wędliną i owoce. Na obiad (przed treningiem) ryż z piersią z kurczaka / makaron z jakimś sosem / ziemniaki. Po treningu sałatka z tuńczyka i do tego jakiś owoc. Na kolację kanapki z białym sererm lub jaja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta

Następny temat

odblokowanie po boldenonie i winku

WHEY premium