SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2746
1. WIEK: 27
2. WAGA: 89
3. WZROST: 191
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 124
-udo: 68
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Ok 5 lat z przerwami. Regularnie 1,5 roku.
6. DIETA:
-białko: 2,5-3g
-węglowodany: 3g
-tłuszcz: 1,5g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1-16 prop 300mg/week 14-18 wino 30mg/dzień
8. TRENING: split 4x week
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: jw. od lutego do końca maja 2016
11. POZIOM BF%: 13%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lekkie zakola na głowie, słabe owłosienie ciała
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 155
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 135x2

W tym roku robiłem swój pierwszy cykl. Małe dawki propa + pod koniec również spokojnie z winstrolem. Z efektów jestem zadowolony, bo wycięło z brzucha a góra ciała i nogi urosły. Wizualnie, przy niższym poziomie bf wymiary mam większe. Na cyklu też bardzo mocno do przodu poszła siła. Głównie dlatego, że celem początkowym cyklu miała być redukcja, ale wyszło tak że przez 10 pierwszych tygodni przytyłem ok. 12 kg :)
Mimo, że w trakcie cyklu wiedziałem, że po wakacjach będę chciał znowu zacząć cykl, to się odblokowałem, bo chciałem w pełni sprawdzić jak organizm zareaguje na to wszystko i po cyklu jest wszystko w normie. Prolaktyna, która była wybita przed cyklem spadła do widełek, mimo że nic na nią nie brałem. Libido wydaje się lepsze niż przed cyklem. Ogólna chęć do działania też jakby lepsza.

Od połowy sierpnia może od początku września chcę wejść na kolejny cykl, już typowo masowy i myślałem nad czymś takim:
1-26 enan 500-750mg/week
2-24 deka 500 mg/week
24-28 meta 30 mg/ed

Zastanawiam się jeszcze co lepiej wybrać - bold czy dekę. Bold z tego co czytałem ma mniejsze skutki uboczne (nie wpływa chyba aż tak na prolkę?), ale też i słabsze działanie. Faktycznie, aby były jakiekolwiek efekty, to dawka bolda musi być minimum te 750mg? Czy to już się tyczy "bardziej doświadczonych"? Druga sprawa, że mnie dość szybko zalewa, jak próbuję nabrać kilogramów i w tym wypadku też bold miałby chyba lepsze działanie?

Zdaję sobie sprawę, że teraz ludzie robią stałe cykle i po kilka lat i to pewnie nawet tacy, dla których jest to właśnie pierwszy albo i drugi cykl.W moim przypadku biorąc pod uwagę te ok 28 tygodni + potem jeszcze z 8 tyg. na redukcję to cykl będzie podchodził pod 40 tygodni i nie ukrywam, że zastanawiam się nad aspektami zdrowotnymi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Dokladnie jak pisze Natan, zbadaj poziom testa jesli bedzie w widelkach tzn ze jadra zareagowaly prawidlowo i mozesz przejsc na clom + nolva

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Z racji ze to drugi cykl zmniejszylbym dawki enan 250mg pon/czw i deka(zazwyczaj po 200mg) w te same dni...mete mozesz pociagnac 8tyg ale tak zeby skonczyc rowno z enanem bo i tak jak napisales bedzie redu wiec podklad z testa bedzie i po tym odlozeniu mety redu zreszta enan mozesz dalej ciagnac i na nim redukowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mocno zalewa, to za dużo jesz/jesznie odpowiednio. Bo 12kg w 10 tygodni mówi samo za siebie Nie zapominaj o hcg podawanym okresowo, bo jak to ma byś 40tygodni, to już trochę czasu to jest. Wbijaj sobie co 5 tyg 3x1666 e3d hcg. Jak poleci dd to kontroluj właśnie prolaktynę, jak mimo dopiętej miski dalej ciągniesz wodę, to kontroluj estradiol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw :) zapomnialem dopisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2746
Fakt z metą nie przemyślałem sprawy :) A jeśli chodzi o testa, to tak na początku byłoby to 500mg rozbite na 2 strzały, a potem myślałem o 750mg. Chociaż ta ilość przeraża mnie jeśli chodzi o libido bo już na tym pierwszym cyklu było momentami ciężko wytrzymać :)
Heh...fakt, że do trzymania cały czas diety, to nie mam niestety psychiki. A dodatkowo jak żona coś ugotuje to ciężko odmówić :) 2 dni popuszczę z dietą i to od razu widać po sylwetce. Ale jeśli chodzi o te 12 kg, to już też była po części specjalna robota, bo chciałem zrobić rekordowo dużą wagę i siłę. A po części też przez to, że za późno zacząłem zbijać e2 i wodą mocno podlało. Dopiero jak dorzuciłem exe i faktycznie zacząłem redukować, to jakość od razu się poprawiła.
O hcg oczywiście pamiętam. Na poprzednim cyklu w trakcie wbijałem 2x po 5000j. rozbite na 2 strzały, a po cyklu 15 tys. j.

Wiem, że do redukcji daleka droga, ale myślałem o enanie/propie + wino i chciałbym do tego dorzucić t3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ale w jakim celu 750mg testa na drugim cyklu?wg mnie bezsensu...to musisz byc twardszy bo jak dobrze podleje to bedziesz musial szybciej zrobic ta redukcje bo bedziesz balonem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2746
W sumie najbardziej zasugerowałem się, czytając tematy innych ludzi, gdzie 750 bili ludzie o dość normalnym wyglądzie. Ale możesz mieć faktycznie rację. Zresztą cykl i wyniki badań dadzą odpowiedź, czy faktycznie nie lepiej pozostać na 500mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Spokojnie 500 mg/tydz w zupelnosci Ci wystarczy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2746
Jeszcze pytanie, moze dosc glupie ale podobno glupich pytan nie ma :) Jak bic tescia i dece w jednej strzykawce? Pobieram 1ml tescia i potem po prostu 1 ml deki do jednej strzykawki? A co w sytuacji jak drugiego srodka nabiore za duzo? Wtedy wypompuje juz mix.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93278 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
tak mieszasz w jednej pompce
masz podziałkę to widzisz ile nabierasz
jak przeciągniesz o 1 ml nic się przecież nie stanie
co do cyklu leć 500 testa i 400 deki podzielone na 2 razy w tyg poniedziałek i czwartek
brał bym o.5 tabsa week cabaseru
oraz hcg co 5 tyg 2*2500 co 3 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2746
Dzieki wielkie za informacje odnosnie cabaseru bo tez na pewno bym zaraz pytal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to gino czy paranoja?

Następny temat

Testosterol

Wiecej