SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi Cykl się zbliża:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9691

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

89

Wzrost

174

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

113

Obwód uda

62

Obwód talii

89

Staż na siłowni

w sumie 7 lat z przerwami,teraz leci 15 miesiąc z rzędu

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

według zaleceń na bombie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl 12 tyg enan jelfy+12tyg prop+masteron+winstrol

Opisz swój plan treningowy

1 dzień cardio 2dni siłowe 1dzień cardio 2dni siłowe 1dzień cardio -w sumie 6-7 dni w tygodniu

Cel cyklu

Suchy mięśień,

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

jak wyżej-odstęp 3-4 miesiące,może 5 wyjdzie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie wiem ale jest nieźle

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

jak nie ćwiczę to w górę

Stan zdrowia

Goood

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Owłosienie ponadumiarkowane

PPM (podstawowa przemiana materii)

Dobra

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata 140,przysiad -160,martwy nie robie ale na maszynie do prostowania 4x12 po 160kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
Siema Panowie,

Przymierzam się do kolejnego cyklu,tym razem chce go pociągnać 9-15 moze 18miesięcy:)
Zależy mi na suchym mięśniu a nie podejściu wodą...Dlatego dietę traktuję jako podstawę...
Środki chce stosować po 12tyg.

Myślę o czymś takim:
1-12 test enanthan jelfy+boldenon
13-24 test propionat+tren
25-36 omnadren jelfy+oxandrolon+masteron

Dodatkowo chce stosować symex,aby trzymać estradiol w ryzach.HCG co 8 tygodni...

Proszę o wskazówki:
1.Czy taki cykl jest poprawny?-dil proponuje masteron dodać do trenu a do boldka metę....ale szczerze mówiąc po ostatnim cyklu wolę unikać winstrolu i innych ryjących wątrobę specyfików...po prostu mniejsze ryzyko...

2.Jak rozdzielić HCG co 8 tygodni?Mogą być 2 strzały po 2500j co 3 dni?

3.Kolejna sprawa to mostki,które chciałem robić co 12 tygodni,dostałem informację,że lepiej samo HCG i nie mostkować....Jak uważacie?

4.Może jeszcze inne ciekawe propozycje na podcykle po 12tygodni?

Dziękuję z góry i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
Pomimo zmniejszenia bolda Estro spadło poniżej 5 czyli pewnie uj**ało się do 0...chyba trzeba zmienić środek...bo nie chce marnować potencjału teścia...aż się boję efektu jak odbije e2 bo teść już prawie 100 przy normie do 8...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Za dużo środków jak na drugi cykl i za dużo mieszania a tren to już kompletna pomyłka. Poleć na jednym estrze testa jako baza, np enan. Do tego możesz dać bolda ale dawka tego środka to minimum 750mg tygodniowo no i warto go bić przynajmniej 20 tygodni, zatem możesz na tych dwóch oprzeć praktycznie cały cykl.
Zacznij od 250mg testa tygodniowo i co ok 8 tygodni możesz podbijać dawkę. Koniec cyklu możesz zrobić np na propie z winem. Jeżeli miska będzie dopięta to taki cykl i tak bardzo ładnie Cię porobi.
Hcg podawaj co ok 8 tygodni, może być po 2500iu e3d
Mostki nie mają tu większego sensu.
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Zgadzam się z przedmówcą od początku do końca. No może poza tym, że wydaje mi się, że bolda od 500mg możesz wystartować i sobie po 12 tygodniach załóżmy podbić.

Resztę środków sobie zostaw na kiedyś tam, jeśli już masz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw za duzo srodkow,zdecydowanie za duso


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-01-16 08:53:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
Oj Panowie nie dacie mi urosnąć za szybko:P
To ile tego boldka mogę ciągnąć skoro minimum 20tygodni??
Może po tym most i wejśćie na coś innego??
Chodzi o to,że zaczynam inwestycję budowlaną na wiosnę i chciałbym być pobudzony,bystry itd-najlepiej do kolejnej wiosny,nie chce robić odbloku w połowie budowy...Doradzcie coś:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
a mogę jeszcze propa z enanem mieszać do boldka?np. zamiast zwiekszania dawki na enanie dodać propa 1cm co 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Ksmlr1
a mogę jeszcze propa z enanem mieszać do boldka?np. zamiast zwiekszania dawki na enanie dodać propa 1cm co 2 dni


Enana z boldkiem bije sie 2 x w tygodniu wiec dodanie propa do tych iniekcji to pomylka.

Daj enan+bold - nic wiecej nie porzebujesz.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
przez ile maksymalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Ty wcale nie urośniesz szybciej jak doj**iesz milion środków, ani trochę. Enana z boldem możesz lecieć i rok, nie przeszkadza to wcale. Nie myśl o tym propie nawet, bo to bez sensu w tym układzie, co sobie wymyśliłeś. Kiedyś tam najwyżej estr możesz z enana zmienić na jkieś cypio czy sustę za 20 tyg dajmy na to jak się upierasz przy zmianach.

Ostatecznie możesz zrobić, co i jak Ci się podoba po swojemu, ale wrócisz tu za 15 tygodni i powiesz, że albo jest ch**nia, albo sprzęt nie fika, albo jeszcze coś innego, bo opcji jest kilka.



Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-01-16 10:53:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw daj test 250 pon/czw i bold na poczatek 300 pon/czw i pozniej najwyzej zwiekszysz bolda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
jak mogę rok to przyklepuje:DDD ale jelfa ma ampułki po 100 więc trochę z dupy dawać po 250:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc do cyklu

Wiecej