SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do Debiutów 2016 - Rafał Krupiński

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10952

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
Rowerek już trybi Wczoraj już po pracy o godzinie 20:00 poszło 45 minut rowerka, potem zjadłem posiłek nr 5:

-180 g piersi
-95 g kaszy owsianej (Gotowałem 50 minut a i tak się nie ugotowała do końca, jakieś nieporozumienie )
-200 g pomidorów z sałatą lodową

Na noc ostatni posiłek 6 - godzina 00:00 około 1 poszedłem spać, mam problemy ze snem w dni treningowe zasypiam około 2 czasami nawet później śpię po 5h - 5,5h powoli zaczynam się wkur..iać na wszystko mimo że kalorii nie odejmuje dochodzi więcej aerobów, a mój brzuch domaga się jedzenia cały czas co przechodzi na moje samopoczucie... Jestem rozdrażniony i muszę się powstrzymywać żeby nie cisnąć ludzi Ale jedziemy z tym koksem kur.. !!

-180 g piersi
-95 g płatków owsianych
-200 g pomidorów




DZISIAJ

Wstałem o 7:30 suple poleciały do żołądka do tego kawa ze stevią i zacząłem rowerek 45 minut.

Po rowerku odpaliłem grilla i zacząłem szykować śniadanko Z zegarkiem w ręku czekam tylko na kolejne posiłki :/

Oczywiście poszedł omlecik który robię od pewnego czasu Wszystko miksuje mikserem jazda na patele na pare minut i jest puszysty w środku i słodziutki od izolatu <3 na to walę masło z nerkowca i przekładam na pół robi mi się kanapka jajeczna z masłem orzechowym - Kozak w ch.j !!

-3 całe jaja 2 białka - do tego cynamon i kakao ciemne
-30 g izolatu
-34 g masła z nerkowca

O 12 w pracy zjadłem 2 posiłek:

-180 g piersi
-100 g kaszy gryczanej białej
-200 g pomidorów z sałatą lodową

O godzinie 15 posiłek nr 3 a o posiłek nr 4 przedtreningowy o godzinie 17:30 - Takie same jak posiłek nr 2

Dzisiaj na treningu lecą czworogłowe uda, triceps oraz brzuch

Do zobaczenia ! :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
po haśle "po rowerku odpaliłem grilla" myslałem, ze chodziło o węglowego na balkonie, nie wiem czemu ale wyszło smiesznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
Hahahaha no w sumie z takiego grilla zjadłbym mięsko zupełnie inny smak :(

Zaraz wleci posiłek nr 3 już się nie mogę doczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 475 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12908
jest pozytywnie ,a to najwazniejsze :D
Oby taki humor utrzymywał się cały czas :D

-----PRZYGOTOWANIA DO AMP_2015-----

http://www.sfd.pl/DT__przygotowania_do_AMP-t1049972.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
Siemanko !!

Wczoraj wleciały na ruszt czwórki, triceps i brzuch - Zakwasy czułem już 2 h po treningu, był ogień w 30 minut zrobiłem czwórki !

Trening:

Czworogłowe Uda:

Ćwiczenie 1:
Przysiady na maszynie smitha:4 serie 6-10 powtórzeń plus drop na końcu

Ćwiczenie 2:
Wyprosty nóg na maszynie siedząc:4 serie 12-15 powtórzeń - drop na końcu

Ćwiczenie 3:
Wykroki z hantelkami:4 serie po 12 wykroków na nogę

Ćwiczenie 4:
Wyprosty nóg na maszynie jednonóż:4 serie 12-15 powtórzeń

Ćwiczenie 5:
Dociskanie nóg do siebie na maszynie (przewodziciele uda):4 serie 12-15 powtórzeń


Triceps:

Ćwiczenie 1:
Prostowanie rąk chwytem neutralnym na wyciągu:4 serie 12-15 powtórzeń na końcu drop

Ćwiczenie 2:
Wyciskanie hantli zza głowy:4 serie 12-15 powtórzeń

Ćwiczenie 3:
Prostowanie ręki podchwytem na wyciągu:3 serie 12-15 powtórzeń

Ćwiczenie 4:
Prostowanie rąk w doł na maszynie siedząc (maszyna do tricka):3 serie 12-15 powtórzeń

Brzuch:

Ćwiczenie 1:
Unoszenie nóg w zwisie na drabince:4 serie 12-15 powtórzeń

Ćwiczenie 2:
Allachy:4 serie 12-15 powtórzeń


Trening wczoraj był na ostrych obrotach, przerwy między seriami robiłem półminutowe Nogi najbardziej dostały po piź..ie

Po treningu wypiłem Bcaa Xtra Drinka i jazda na bieżnie 45 minut. Po bieżni 50 g izolatu a pół godziny później w domciu:

-180 g piersi
-100 g kaszy gryczanej białej
-200 g pomidorów

Ostatni posiłek standard:

-95 g płatków owsianych
-180 g piersi
-200 g papryki czerwonej


DZISIAJ !

Rano na czczo suple jak zwykle przyjęte, potem kawka ze stevią i 45 minut rowerka. A po męczarni czas na nagrodę !! D Dzisiaj ubiłem najpierw 5 białek to piana aż wylatywała z pojemnika dodałem potem 3 żółtka, izolat cynamon i kakao ciemne, lekki mixtape i gotowe na patele ! Wyrósł ostry kolos dzisiaj na zdjęciu nie widać ale z 4 cm grubości miał i zapchało mnie na 10 minut a nie na 3 hahahaha

-3 całe jaja 2 białka
-30 g izolatu
-34 g masła z nerkowca



W pracy o 12 zjadłem posiłek nr 2 a przed chwilą wleciał i numer 3 haha

-180 g piersi
-100 g kaszy gryczanej białej
-200 g pomidorów z papryką i sałatą lodową

o 17:30 posiłek nr4 taki sam jak posiłek nr 2 i 3

Dzisiaj barki, dwugłowe i łydki !! Będzie ogień !! Dzisiaj testuje przedtreningówkę dla fighterów KUMITE Dam znać jak działa :>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
a jak forma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
moze wrzuć jakis filmik z pozowania :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
kondzioo - forma z dnia na dzień się zmienia co za tym idzie uśmiech się pojawia na twarzy bo takto ciężko z tym smile haha Jutro wrzucę filmik z podciągania to zobaczycie co tam z moimi pleckami się dzieje, a fotki w jakiś pozach również zrobie myślę w tym tygodniu to również wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
nagraj krótki filmiki z pozowania :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
o, film z pozowania moze wiele pokazac, jestem za!


co do omleta biszkoptowego - fakt, świetna opcja i smakowitość znacznie wzrasta, choć u mnie zapycha jednak mnie ze względu na "lżejszą" konsystencje
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

DT Dziennik treningowy czyli budujemy formę dexa

Wiecej