SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do Debiutów 2016 - Rafał Krupiński

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10949

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
Witam, dawno mnie nie było na tym forum, moje treningi przez okres 2 lat nie wyglądały najlepiej oraz dieta tak samo, ale na szczęście się opamiętałem i na nowo wróciłem do treningów.

Treningi rozpocząłem 1,5 roku temu po tych 2 latach op*****....a się Na lato zrobiłem formę plażową ale w tym roku chciałem wystartować po raz pierwszy w zawodach. Jestem zmotywowany jak nigdy i nic mnie nie zatrzyma Przygotowania do startów zacząłem 7 grudnia.

Moja Obecna Dieta wygląda następująco:

Posiłek 1
-3 całe jaja 2 białka jaj
-30 g masła orzechowego primavika lub 27 g masła z orzechów włoskich które robię sam
-100 g piersi lub 30 g izolatu

Po treningu 50 g izolatu

Posilek 2,3,4,5,6
-180 g piersi z kurczaka
-80 g ryżu basmati
-200 g warzyw

Wychodzi łącznie 2661kcal

Białko-247 g
Węgle-305 g
Tłuszcze-33 g

Suplementacja:
Rano na czczo:
-5 g tcm
- 3 g beta alaniny
-3 kaps Thermo Speed

Do 1 posiłku:
-witaminy i minerały 1 tab
-witamina d3 2000 iu 2 kaps
-mag b6 2 tab
-witamina c lewoskrętna z ekstraktem z dzikiej róży 1 kaps
-cynk 1 tab
-lecytyna 15 g

W posiłku 4 przedtreningowym:
-witaminy i minerały 1 tab

Przed treningiem:
-4 kaps thermo speed
-5 g tcm
-8 g bcaa 100%
-3 g beta alaniny
-często leci jakaś przedtreningówka

W posiłku 5 potreningowym:
-witaminy i minerały 1 tab
-mag b6 1 tab

W ostatnim 6 posiłku przed snem:
-mag b6 3 tab
-lecytyna 8 g
-witamina c lewoskrętna 1 kaps


Trening Siłowy:
Wykonujemy split ABCDA, czyli co tydzień wypada mi inna partia, którą będę ćwiczył 2 razy w ciągu tego tygodnia.

Poniedziałek: Klatka, Biceps, Brzuch
Wtorek: Czworogłowe Uda, Triceps, Łydki
Środa: Wolne
Czwartek: Barki, Dwugłowe Uda, Brzuch
Piątek: Plecy, Kaptury, Łydki
Sobota: Klatka, Biceps, Brzuch

Trening Aerobowy:
Aeroby kręce codziennie od tego tygodnia zacząłem 2x dziennie rano na czczo 30 minut rowerka, później po treningu siłowym 30 minut bieżni z tego pierwsze 10 minut wykonuje interwały.


Niestety fotkę z końca masy mam tylko jedną :(




Tutaj fotki z końca 2 tygodnia redukcji






A to fotki robione dzisiaj:













Będę starał jak najczęściej wrzucać wpisy jak idą moje przygotowania :D










Zmieniony przez - ProteinBar w dniu 2016-01-20 01:21:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
solaros - nie miałem ochoty robić wpisów, bo czułem się jak gó... osobiście z formy jestem bardzo zadowolony, Kamil również jako jedyny miałem prążki na czwórkach, organizacji zawodów po prostu nie skomentuje :) Wrzuce jakieś podsumowanie ale to za pare dni, teraz jestem 4 dzień bez węgli i nie mam siły na nic bo szykuje się do Żelistrzewa, mam nadzieje że uda się wystartować bo mam małe problemy ze zrzeszeniem oraz nie wiem czy moje zgłoszenie zostało przyjęte ponieważ termin był do 28 lutego a ja wysłałem dopiero wczoraj chociaż pisało że zgłoszenie zostało przyjęte.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Cześć


Mięsa na Tobie siedzi sporo, po redukcji będzie naprawde ładnie Jedno co to na pierwszy rzut oka z łydkami chyba problem?


Masła z włoskich jeszcze nie próbowałem, jakościowo do fistaszków w ogóle bez porównania, a smakowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
PawelSzevc - Tak z łydkami jest problem ale od ostatniej redukcji i tak je poprawiłem znacznie bo była porażka z nimi totalna, na szczęście trochę się ruszyły. A co do masła z włoskich to smak jest mega :D najchęniej zjadłbym cały słoik na raz :>

-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Fajnie to wyglada ale czy dasz radę do debiutów ?? według mnie troche za mało miecha jeszcze ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
k00ndzi00 Muszę nie mam innego wyjśćia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
Dzisiaj dzień bez treningu siłowego godzinkę temu zjadłem 2 posiłek o godzinie 15:30 zjem 3 posiłek.

O 18 kończę pracę i od razu po pracy do której mam 15 minut z buta :D w domu 35 min rowerka po aerobach przyjdzie czas na posiłek nr 4 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
a czemu nie masz ?? nie lepiej poczekac rok i sie lepiej przygotować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Siemanko, życze powodzenia w debiutach, będę śledził postępy, piątka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
k00ndzi00 ale uważasz że mam za małą masę czy że się nie wyrobię z formą ? nie moge teraz odpuścić juz za dużo wkładu w to wszystko nie odpuszczę, po debiutach tydzień później startuje również w żelistrzewie jeżeli forma na debiuty nie będzie na 100% to tydzień później już musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
za mała masa po redukcji możę być za mało :( ale bedę 3mał kciuki za ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
Waga na czczo 83,7 tak do 75 kg chce zejść więc myślę że będzie akurat będę startował w klasyku do 175 cm.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

DT Dziennik treningowy czyli budujemy formę dexa

Wiecej