SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drobne dewagacje na temat Provironu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Witam wszystkich !
Zastanawiam się nad pewną kwestią i chciałbym uzyskać od Was kilka informacji na temat PROVIRONU. Oczywiście nie chodzi mi opis działania. Zastanawiam się nad użyciem provironu podczas cyklu oraz w czasie PCT. Sam cykl jeszcze że tak powiem cały czas modyfikuje i ulepszam ale nie w tym rzecz.
Pierwsza sprawa dotyczy jego właściwości antyestrogennych. Zastanawiam się nad połączeniem provironu z tamoxifenemnp. W proporcjach 25 mg prov + 20 mg tamo / ED
I tu nasuwa się pierwsze pytanie. Czy nie lepiej (że lepiej to pewne ale chodzi o stosunek kosztów do efektywności) powyższe połączenie zastąpić jakimś typowym inhibitorem aromatazy ? np. Ari ???
Stosował ktoś z was takie połączenie ?
Druga zaś sprawa tyczy się PCT. Ponieważ zazwyczaj ciężko znoszę okres pomiędzy końcem cyklu a powrotem do homeostazy zastanawiam się nad dołączeniem do PCT włąśnie provironu. Ale tu też mam pewne dylematy. Niby polepszyłby mi nastrój i pomógł w przejściu najgorszego okresu ale z drugiej strony jakby nie było jest on typowym środkiem andrgennym i podawany z zewnątrz może opóźnić same odblokowanie. A z odblokiem u mnie zawsze problem i nawet po stosunkowo łagodnych cyklach zawsze mam z tym kłopot.
Dzięki z góry za Wasze rady i ewentualne uwagi
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19305 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158772
"chwilowo tak ale na dluzsza mete niestety nie trzeba sobie zadac pytanie czy chcemy zyc kilka lat czy moze kilkadziesiat "

Nie poznaje Ciebie ORAZ jestes jeszcze mlody tak jak i ja...a wiec sam wiesz jak jest

Co do saa...to Aleks masz racje...chociaz mnie saa rozleniwilo...wiekszy rygor diety i treningow mialem na suplementach...a teraz to chyba rosne tylko przez saa i zadkie treningi

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Powiedz jak ma wyglądać mniej więcej cykl
bo 25mg proviron + 20mg noly / ED podczas cyklu to duzo

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
25mg proviron + 20mg noly / ED

to jak odblok wygląda

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Co do cyklu to tak jak pisałem jeszcze się zastanawiam.
Popełniłem malutką pomyłeczkę - podczas cyklu nie 20 mg tamo/ed tylko 10 mg tamo + prov 25 mg/ed.
Dzięki za wypowiedzi ale może zadam inaczej pytanie.
Czy ktoś z Was stosował proviron podczas cyklu lub podczas PCT ? Jesli tak to jakie były Wasze odczucia jesli chodzi o proviron. Sczególnie intresowałoby mnie informacje na temat provionu podczas PCT i jego działanie na przysadkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
mysle, ze proviron podczas PCT mozna smialo brac..
a co do dawkowania to wszystko zalezy od uzytych srodkow i dawek na cyklu

ja z kolei mam inny dylemat i tez sie zastanawiam nad tym provironem
moze ktos bedzie cos wiedzial, mianowicie czy nie ma niepozytywnych interakcji provironu z deca/winstrolem.. bo mam zamiar w przyszlym cyklu zapodac wlasnie proviron zamiast nolvy tylko nie wiem czy w takim combo mi to wyjdzie na dobre.. oczywiscie celem jest zahamowanie aromatyzacji testosteronu..

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-01-17 16:20:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Niema elitku . Ale proviron jest chamski bo ma bardzo duże powinowactwo do tych samych receptorów co tesciu i bardzo skutecznie znosi jego działanie . Kiedyś stosowałem proviron w tym celu ale dopiero dodawałem go w ostatnich 2-3 tygodniach cyklu i to jedynie po pół tabletki dziennie . teraz tego nie stosuje bo uważam że nie terzeba meczyc i ogłupiać dodatkowo organizmu jeszcze jednym hormonem . mamy inne srodki pod ręką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18453 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205549
Harold ja wlasnie skonczylem stosowanie provironu podczas PCT i musze Ci przyznac ze lepiej sie nigdy nie czulem.
Mam podobnie jak Ty podczas odbloku zrabane samopoczucie ktore ciagnie sie z dobre 3 tygodnie (treningi w tym okresie to koszmar).Od teraz zawsze bede dodawal proviron do PCT.Uwazam ze ten srodek znakomicie sie do tego nadaje.
Stosowalem dawke 50 mg ED.

E-lite ile chcesz zapodac testa ze tak sie boisz o retencje?
Po obserwacji swojego organizmu doszedlem do wniosku ze retencja wcale nie jest duza jesli sie trzyma odpowiednia diete a nolve zawsze mozna miec pod reka.Odradzam stanowczo ari (no moze kiedys jak bede bral 1 g testa tyg.)


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-01-17 18:48:58

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
mrowa, dobrze gadasz, z reszta jak zawsze! martwi mnie tez ta zdolnosc do powinowactwa z tymi samymi receptorami co SAA.. ale z drugiej strony zmniejszony poziom aktywego SHBG rowna mniej wiecej straty.. hmmm

Aleks - testa bedzie ~350mg week.. nie chce wiecej bo jest fee

to ma byc ciecie wiec nie moge sobie pozwolic na estrogen
dieta bedzie low carb, do tego lajtowe diuretyki - (efka + kofa)

ciekawi mnie jakby proviron sie tu sprawdzil, chyba uderze 50mg ed.. straaaaasznie mnie korci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Pozatym e-lite nie wiem czy dobrze to rozkminiam ale wiązanie się z SHGB nasilaja działanie stosowanych saa przez zwiększenie ich stężenia we krwi ???
Pozatym prov powinien skutecznie przeciwdzaiałc aromatyzacji zapobiegając lub spowalniając konwersje sterydów do estrogenów.
Hmm wszystko fajnie ale musze jednak to przetestować na sobie bo teoria teorią a w praktyce każdy jest inny.

Co do PCT - Aleks - dzięki za info , na pewneo teraz dołącze proviron do mojego skromnego odbloku ; pozostają jescze dwie kwestie. Jak proviron tak naprawdę wpływa na sam odblok ? Czy go czasami nie chamuje z lekka ?
Aha jescze jedno Aleks - jak odstawiłeś proviron dolina Cię nie zaatakowałą ? Brałeś proviron aż do końcowego odbloku ?

Aha no i sogi oczywiście dla Aleksa, e-lita i Mrówy
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18453 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205549
Harold, Proviron skonczylem przyjmowac 3 dni temu teraz ciagne jeszcze tylko nolve do konca tygodnia i jak na razie wszystko jest ok.Mam checi i na trening i seks , co wczesniej podczas odbloku bylo nie mozliwe.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Proviron nie przeszkadza w odbloku . W moim przypadku nie łape zwały na odbloku zatem jak nie musze to też sie zbednie nie faszeruje . Dzisiaj zaczynam odblok wiec zobaczymy jak to bedzie tym razem ale grunt to optymistyczne podejście Jeszcze przy okazji tematu zapytam jaki byscie zrobili odblok po 15 omkach i 160 mietki ( do dyspozycji mam 30 tabl clomidu i 10 nolvadexu) ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skonczylem Omke

Następny temat

Dylemat z mlodocianymi...

WHEY premium