SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drgania, pulsowania po prawej i lewej brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Od kilku dni mam drgania, pulsowania z lewej i prawej strony brzucha, nie wiem czym jest to spowodowane, nie boli mnie to, bardziej denerwuje i martwi, gdyż nie wiem co to może być, myślałem ze jak z prawej strony to coś z wątroba, ale teraz mam tk samo z lewej strony.. Może jelita? Kiedyś (8lat temu) miałem w jelicie grubym polipa, czasy gimnazjalne, lekarz powiedział ze dzieciaki maja tak czasami, objawami wtedy była krew na papierze, ale powiedzieli mi ze w 99% nie ma możliwości ze mi to wróci, nie mam żadnych objawów, ale nie wiem czy moje jelita są teraz jakieś słabsze i może dopadło mnie coś innego, czy może to jakieś nerwobóle (często się denerwuje)?? Temat trochę sztywny, ale wole się spytać was o radę niż isc od razu na kolonoskopię, bo pewnie jeśli usg nie wykryje nic to dadzą mnie tam. Może niedobór jakichś witamin ? Jeśli ktoś ma coś podobnego lub wie co może dolegać, wypowiedz się! Pozdrawiam cieplutko;)!!


Zmieniony przez - wojtek2703 w dniu 2017-10-17 02:13:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Problemy z jelitami i ogólnie funkcjonowaniem układu trawiennego są niestety powszechne wśród społeczeństwa. Wynika to przede wszystkim ze stylu naszego życia i higieny. Nie zwracamy uwagi na to, co, kiedy i jak spożywamy. W dietach wielu osób dominują produkty przetworzone, takie jak: fast food, słodycze, słodzone napoje, przekąski, przetwory mięsne, czy alkohol. Odżywiając się w ten sposób, niestety prędzej, czy później będziemy mieli problemy i powinniśmy być tego świadomi. Z tego też względu polecam profilaktykę i zmianę trybu życia, zanim pojawią się problemy. Zapraszam w związku z tym do działu odżywianie i odchudzanie, aby przeanalizować Twoją dietę i aktywność fizyczną: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html

Nie zawsze jednak problem zdrowotny wynika z błędów żywieniowych. W Twoim przypadku powodów może być bardzo dużo i diagnozowanie ich przez internet nie jest najlepszym pomysłem. Nikt tutaj nie jest w stanie stwierdzić, co tak naprawdę Ci dolega, a wypisywanie możliwości, np. skurczów mięśni, nadżerki na jelicie, refluksu, czy uchyłkowości jelita nie ma najmniejszego sensu.

Sugeruję Ci wybrać się do lekarza rodzinnego-internisty i opowiedzieć mu dokładnie, na czym polega Twój problem. Będzie on wiedział, w jaki sposób dalej postępować i na jakie badania Cię skierować (np. morfologia, mocz, crp, rozmaz, glukoza, jonogram, usg, czy endoskopia).



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
W tych miejscach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Zacznij od podst badań diag - morfologia, rozmaz, crp, glukoza, oraz pełny jonogram + chlorki. Dodatkowo usg j.brzusznej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przyczyn może być wiele, wybierz się do lekarza pierwszego kontaktu i dalej będzie Cie kierował.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwyrodnienie stawów, wybór kolagenu do suplementacji

Następny temat

badania krwi

WHEY premium