SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drgajaca powieka ... :-P prosze o pomoc ..

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Witam ... byc moze niektorym wyda sie to glupie ... lecz niestety dolegliwosc na ktora zapadlem bardzo mi przeszkadza i drazni

Otoz jakiegos czas Odnotowalem samoistne drganie prawej powieki ... poprostu samoistnie czuje jak sie porusza (nawet teraz jak to pisze )
Co najgorsze nie wiem czym to moze byc spowodowane , Napisze jedynie ze czasem owe drganie mialo juz wczesiej miejsce , lecz zazwyczaj objawialo sie gdy bralem kreatyne i mocno ciskalem ciezarami wtedy miedzy seriami w czasie odpoczynku czulem to przenikliwe uczucie "drgajacej powieki " ... jednak objawialo sie ono wlasciwie sporadycznie przy w/w warunkach ...
Wracajac do obecnej sytacji .. dopatrywalem sie roznych przyczyn ... na poczatku stwierdzilem ze byc moze za malo MAGNEZU w organizmie ... i zaczelem przyjmowac Filomag z Cynkiem na noc 2 tab Filo + CYnku (zma) ... jednak to nic nie daje sam nie wiem byc moze za male dawki ?? ...
Rowniez rozpatrujac co moglo byc przyczyna doszedlem do pewnego wniosku ... mianowicie od jakiegos czasu ponowilem wizyty w solarium ... po ok 3 miesiecznej przerwie ...obecnie chodze juz ok 2 tyg co 2 dzien .. i wlasnie jak tak analizowalem ... ze objawy drgajacej powieki przyladaja na te 2 tyg ... bedac na solarium nie uzywam okularkow do opalnia a jedynie zamykam oczy (zawsze tak robilem) i tu moje pytanie czy to wlasnie moze byc przyczyna ?? bo ja nie czuje abym slabiej widzial na ktorekolwiek oko , co moglo by swiadczyc na uszkodzenie rogowki w wyniku pobytu w kabinie solarium ... nie mam juz wiecej Pomyslow ...
Staralem sie naswietlic sprawe jak najlepiej ...
Oczekuje na jakies rady , pomoc ... bo jest to naprawde WQR**** Uczucie ...
acha kiedy mam niby te drgania powieki ... patrze wtedy do lustra i odziwo powieka sie nie porusza a ja czuje , wlasnie jakby to czynila ...
Prosze o Pomoc ... Z Gory dziekuje ...

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
najczesciej chodzi o brak potasu (magnezu w duzo mniejszym stopniu).

polecam aspargin albo kalipoz, a najlepiej duzo pomidorow i ich przetworow.
1

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Mi lewa lata jak czasem efke zarzuce %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8658
hehe mi tez czasem drga ,fakt wkurzajace strasznie ,ale po swoch dniach zawsze przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
spoko przejdzie ! ziemniaki pomidowy + zestaw witamin i już ...
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
SPoko panowie ...
Dostosowalem sie do Rad wiecej potasu i witamin i PRZESZLO !!!
teraz juz nic mi nie drga ... (niepotrzebnie zeby nie bylo )
Sogi dam , lecz nie wiem czy wskocza bo juz kiedys chyba dawalem w tym dziale
1

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Usunięty przez jakryc za pkt 4 regulaminu
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik

Następny temat

Właściwa dieta sposobem na trądzik

Wiecej