SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dretwienie dwoch palcow u reki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17370
Witam, otoz mam taki problem ze dretwieja mi tylko w nocy dwa palce u lewej reki (i tylko one). dzieje sie to dosyc czesto, bo kilka razy w tygodniu. mysle ze nie wiele ma tu wspolnego zla pozycja przy spaniu. czy powodem moze byc uderzenie ? jakis rok temu uderzylem lokciem lewej reki w parapet, dosyc mocno i rpzeszedl mi taki prad (mysle ze wiadomo o co chodzi), po czym nei cuzlem wlasnie tych dwoch palcow przez jakeis 10 minut... i mniej wiecej od tej pory dretwioeja mi te palce. do lekarza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Jakby początki neuropatii nerwu łokciowego. Palce drętwiejące to serdeczny i mały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 113 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4889
mam to samo serdeczny i mały, po uderzeniu w futryne łokciem nie tylko w nocy, ruszanie reka nie wiele pomaga, dopiero wyprostowanie reki daje jakieś efekty, staraj sie nie zginać tej reki w czasie snu i zobacz jakie efekty bedą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Na noc jakąś ortezę można sklecić. W przy siedzeniu przy kompie i nie tylko nigdy się na taj zgiętej ręce nie podpierać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17370
tak, maly i serdeczny... jezeli sa to czegos poczatki to cos zlego moze z tego wyniknac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nom, w bardzo pesymistycznym przypadku zaniki mięśni i leczenie operacyjne.
Skoro pytałeś .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Dam taki przyklad. Z jakis rok ktorys z poslkich siatkarzy (nazwiska nie podam bo nie pamietam) mial podobny problem. Dretwialy mu dlon i palce. Nikt nie wiedzial co to moze byc. W koncu po doglebnych badaniach okazalo sie, zawodnik mial zator w tetnicy i dopiero usunieto go poprzez operacje.
pzdr.
1

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17370
zanik miesni :O chyba udam sie do lekarza.

dzieki za odpowiedzi

Zmieniony przez - Marcin1989 w dniu 2007-05-20 20:19:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból głowy na potylicy, uczucie nierealności

Następny temat

pytanie co do alkoholu ...

WHEY premium