SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drabinka gimnastyczna w domu dla mni i dzieci - JAKA?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
cześć, chciałbym sobie wyposażyć mieszkanie w takądrabinkę gimnastyczną, ale nie drewnianą, a jakaś lepsza wersja, bardziej wytrzymała + akcesoria dla dzieci, żeby wszyscy mogli skorzystać, dla mnie głównie szybki poranny trening jak nie ma czasu na siłownię w tym dniu. Musi być wytrzymała, + drążek do podciągania się, może coś dla brzuszków dodatkowo żeby nie w zwisie a z podłokietnikiem, ale sztangę to już sobie odpuszczę. Doradźcie co macie w domu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
np
Drabinka gimnastyczna OLYMPIC
Kod produktu: 5903317830023

GTIN: 5903317830047
Drabinka gimnastyczna dla całej rodziny Champion

Tego pełno jest wystarczy wpisać drabinka gimnastyczna.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
dzięki za radę, kupiłem sobie taka do 250 kg max wagi, dokupiłem sprzętu dla dzieci osobno do niej I jest bomba
http://malpiszon.pl/sklep/drabinka-gimnastyczna/gamma-workout/
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
mają sporo mniej dopuszczalnego obciążenia niż tamta z linku MichalMMA

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 500
tylko ciekawi mnie ile w tym prawdy :) Widziałem drabinke od BenchK u znajomego w domu tylko mele champion bo synowi kupił i powiem szczerze że jak wyciskałem na niej 120 kg to zachowywała się bardzo stabilnie. wydaje mi się ze dużo większe obciążenie by wytrzymała. Tylko nie wiem jak ten Winner... który jest modelowo najwyższy


Zmieniony przez - poldon w dniu 2018-06-13 12:54:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
Zerknij sobie na ten artykuł nie są opisane drabinki. Ja mam tą wolno stojącą Olympic... dla mnie rewelacja. Bardzo stabilna przy wyciskaniu 140 kg. Tam chyba sa jeszcze jakieś dla dzieciaków



Zmieniony przez - Wojczar w dniu 2018-06-30 17:36:16

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-07-06 11:23:53

Metalowe i drewniane drabinki gimnastyczne https://benchk.com/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10180
Tak się składa ze mam tego winera w domu. Spokojnie wyciskam na ławce 120 kg w seriach i cała konstrukcja jest bardzo stabilna. Dla mnie jest ok... zamówiłem tu reg forum tylko nie mogę zrozumieć czego taka małą wagę podają





Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-07-14 07:57:03

Trener personalny oraz instruktor fitenss w https://www.akademiapolska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Po to aby potem nikt im nie zarzucił że założył 140 kg i ławka się załamała, lepiej podać niższy pułap i być bezpiecznym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33023 Napisanych postów 23124 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277955
Bo dla bezpieczeństwa zawsze musi być tolerancja większa - nikt nie poda max obciążenia 130kg jeśli ławka po 135-140 zacznie pękać więc pewnie lawka wytrzyma i 150-160 ale nikt nie wie czy raz czy 10 razy i strzeli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
Wg mnie konstrukcja jest stabilna, jeżeli położę się na ławce to czuje co mam pod dup* :) to nie to samo co pseudo ławeczki które są na allegro, że kładziesz się i wszystko lata pod Tobą. Ale pewnie racja że producent daje sobie jakieś widełki bezpieczeństwa i musi spełnić pewnie jakieś śmieszne normy itp.

Metalowe i drewniane drabinki gimnastyczne https://benchk.com/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzęt street workout

Następny temat

Proszę o opinie odnośnie tego zestawu.

WHEY premium