SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drżenie mięśni, fascykulacje, bóle stawów.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6211
Witam.

Jestem obecnie na redukcji i trzeci rok z rzędu gdy robię redukcję mam te same uciążliwe objawy. Pojawiły się falowania mięśni ale tylko nad kolanem w momencie gdy zginam gwałtownie nogę. Oprócz tego drgania mięśni w różnych miejscach ciała, głównie plecy, łydki i triceps. Kolejnym problemem są pobolewające stawy i kości. Nie jest to jakiś wielki ból ale odczówam pobolewania. Jak wspomniałem wcześniej przydaża mi się to za każdym razem na redukcji. Zrobiłem badania krwi i magnez potas mam w normie. Mimo tego suplementuje witaminy, magnez, potas, wapń, omega3 i żelazo. Nie mam już pojęcia skąd to się bierze. Biore obecnie kreatyne cm3 i bcaa. Stosowałem też spalacz Dymaburn extreme rasberry ketones ale odstawiłem ostatnio bo myślałem że może to przez dużą zawartość kofeiny. Nie pomogło. Ogólnie ograniczyłem w diecie nabiał żeby uzyskać lepszą wycinke. Proszę o jakieś rady jeśli macie pomysł bo pogarsza to moją jakoś życia. Dzięki

...Fluctat Nec Mergitur...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Hormony badałeś kiedyś?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6211
Nie badałem.Hormony mogą wpływać na takie akcje?


Zmieniony przez - wietas85 w dniu 2017-05-17 15:46:48

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6211
Krzykacz czy Twoje pytanie to ma być dla mnie odpowiedź? Coś więcej mogę prosić?

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dolegliwości występują kolejny raz na redukcji ? Czy podczas okresów masowych również występują objawy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6211
Tylko na redukcji. Dodam że trenuje aktualnie 4×FBW + HIIT po każdym treningu 20-30 min i w dnt HIIT lub cardio 30-40 min. Myślałem też że może to przetrenowanie i mała podaż ww powodują takie objawy ale nie wiem... Waga leci prawidłowo 1kg/tyg czasami troche ponad 1kg. Obecnie z 93 na 83.5 Masa mięśniowa nie leci (wiadomo minimalnie) a w pasie cm ubywa. Biorę na stawy glukozamine, omega, cod liver oil i wczoraj zacząłem pić żelatyne
1

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 596
Czy udało ci się zbadać co było powodem tego typu objawow6?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 596
Czy udało ci się zbadać co było powodem tego typu objawow?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skrecenie i naderwanie stawu skokowego rehabilitacja

Następny temat

Mięsień nadgrzebieniowy - rehabilitacja

Wiecej