SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drętwe palce w ciągu dnia, po 100 metki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19030
Witam,

robiłem cykl na 100 metki (10mg) 1-6 meta 15/20/30/30/30/30. Na cyklu brałem osłonki na wątrobę ale nie używałem akardu itp., w nocy drętwiały mi ręce, ale po obudzeniu wszystko było ok. Cykl szedł bardzo dobrze, duże przyrosty. Zacząłem odblok, 50 mg clomidu ed na noc. W piątym dniu odbloku stwierdziłem, że słabo działa dlatego zarzuciłem 100 mg na noc. Po obudzeniu się miałem drętwą dolną część lewej ręki i dwa małe palce, ten stan utrzymuje się już 3 dzień, nie wiem co robić z tym. W ciągu dnia te miejsca są drętwe nie jakoś mocno ale czuć. Kupiłem acard i biorę na noc dopiero 3 dzień, ale nic nie pomogło. Wczoraj zrobiłem na siłce same aeroby żeby poprawić krążenie, ale nadal nic nie pomogło.
Czy to samo przejdzie?

z góry dzięki



1. WIEK: 23
2. WAGA: 67
3. WZROST: 163
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA:
-białko: 2g
-węglowodany: 3g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: split, klata, ramiona 3x/week, reszta partii 1x
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: bardzo niski z natury, ekto
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: tak, gęsty zarost, włosy na klacie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90 kg
-martwy ciąg: nie robię
-przysiad: nie robię
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205427
Trochę dziwne że trzyma Cie tak długo. Spróbuj dać minerały magnez, potas itp


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2017-12-08 10:25:30

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Plus ew mogą być problemy krazeniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205427
Dokładnie, najlepiej byłoby zrobić usg naczyń

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Doładuj witamin i minerałów , tez tak miałem tylko ze po tygodniowych wakacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
Jak nie przejdzie to idź do rodzinnego. Niech Cię skieruje na prześwietlenie odcinka szyjnego. Miałem to samo dłuższy czas (drętwienie części palców dłoni) i okazało się, że to problemy z kręgosłupem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19030
biorę te witaminy, magnez, potas (duża dawka) i zestaw witamin - nie pomogło

od rodzinnego dostałem skierowanie do neurologa i recepte na lek Neurovit i Sirdalud, kupiłem tylko ten Neurovit, bo ten drugi niby rozluźnia mięśnie . Wizytę mam za 2 tygodnie.

Tak coś mi się kojarzy, że niedawno miałem taką sytuację, że uderzyłem pięścią w blat, tylko nie pamiętam kiedy to było dokładnie i czy tą ręką czy drugą. Ale takie zdrętwienie by było od tego i tak długo ?


Zmieniony przez - ari94 w dniu 2017-12-11 11:43:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205427
Może być jakiś ucisk na nerw...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
A tak z głupoty zapytam , a mieżyłeś poziom hemoglobiny bo mi na wysokiej się tak zawsze dzieje i tylko oddanie krwi pomogło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19030
Wrzucam wyniki, jak widać hemoglobina w normie, teraz nie oddałem krwi bo za niskie ciśnienie i to, że brałem akard 3 dni wcześniej przeszkodziło. Mam przyjść za tydzień.

Jak to nie pomoże to przyczyną pewnie będzie ucisk na nerw.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co brać? Clomid czy ICH,czy może oba?

Wiecej