SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek sufitowy - odległość od sufitu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3152
Witam wszystkich,

mam konkretne pytanie dotyczące drążka do podciągania - wersji sufitowej. Widzę, że ich odległość od sufitu wynosi 30cm.

Stąd pytanie: czy to nie za mała odległość? Czy ktoś ma takie "cuś" w domu? Jak tam Wasza głowa? Nie macie guzów od uderzeń o sufit? ;)

Pozdrawiam,
Publius Enigma

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13383
Spokojnie się zmieścisz. Dodatkowo przy wzroście okolo 176cm można pełny zwis zrobić bez podkurczania nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3152
O dzięki za odpowiedź. Właśnie mam dylemat - sufit czy ściana. Nie mam za chiny możliwości, żeby wiercić na ścianie i stąd moje wątpliwości... a jak z wytrzymałością? Nie odlatuje? ;)
Mam 180cm więc kto wie, może też się zwis uda...

Pozdrawiam,
Publius Enigma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13383


jak nie ma możliwości do ściany to sufit pozostaje lub takie coś

Zmieniony przez - Pirat5 w dniu 2008-12-07 11:38:10

Zmieniony przez - Pirat5 w dniu 2008-12-07 11:38:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3152
Dzięki, widziałem coś takiego, ale akurat mam tak ustawione drzwi w mieszkaniu, że za chiny nigdzie tego nie dam rady wsadzić :/

Pozdrawiam,
Publius Enigma

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 5x5 vs. FBW 15-10-5 dla fightrera SOGi!

Następny temat

Jaki trening najlepszy na redukcji

WHEY premium