SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek rozporowy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 446
Witam!!

Wiem jest duzo tego typu tematow, czytalem ....
Ale wracajac do tematu to czy taki oto drazek rozporowy : http://allegro.pl/item1183556192_hit_najmocniejszy_drazek_rozporowy_pro_gw.html
nada sie do robienia : pompek na poreczach i brzuszkow??Wiec czy bylby to dobry zakup jezeli chodzi o trening w.w cwiczen??
Mozna takze zakupic inne mocowane do scian itp ale czy warte sa swojej ceny?? Za wszystkie odp dziekuje z gory ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1377
człowieku wejdz w atlas ćwiczeń i zobacz jak sie robi pompki na poręczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 446
no widzialem wlasnie i sobie pomyslalem jak zaczepie nizej drazek na wysokosc klatki albo cos to bd mogl robic pompki na drazku tylko ze w gora dol... mozna tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1377
a rób sobie na czym chcesz twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 446
to co bys mi sugerowal kupic i na czym robic Mar1980 ;]??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54691
A po co się męczyć? Dołóż jeszcze trochę kasy i kup normalne poręcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4054
jak ty sobie wyobrazasz na drazku robic pompki na poreczach :D ??? zaczepisz go na wysokosci klatki i bedziesz po kazdm treningu odkrecał ? wkoncu sie spier.....z z niego pozaty mten drazek za 13 zł to niewiadomo z czego zrobiony ja bym go nie brał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Mam i nie narzekam, tylko nachwyt robię po jednej stronie, a uchwyt po drugiej, żeby się nie rozkręcał i ewentualnie, żeby nie było niespodziewanego wypadku przy pracy i stłuczonych kolan Pozdrawiam

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

domowy sposób na picie na siłownie

Następny temat

[Poznań] Siłownia z trenerem (spadek wagi + przyrost mięśni)

WHEY premium