SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek do podciągania - który wybrać?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
Pytanie jak w temacie. Chciałbym kupić drążek do podciągania (do futryny), ale odpowiedni i sprawdzony. Widziałem takie nawet w cenie 25 zł, jednak mam obawy co do jakości ich wykonania i wolę coś lepszego. Do przeznaczenia mam 100 zł (może być oczywiście taniej), zależy mi przede wszystkim na tym, aby drążek był porządny i wytrzymały. Chcę go zamówić przez jakiś sklep internetowy. Liczę na wasze porady i propozycje konkretnych modeli.

Czy któryś z poniższych będzie wystarczająco dobry?

http://esklep.intersport.pl/pl/search/?term=drążek&searchButton=Szukaj 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Jeśli masz do wydania 100zł. to zastanów się nad kupnem drążka do ściany lub sufitu.Masz wtedy bardzo wytrzymały sprzęt i nie ogranicza Cię futryna.Polecam drążki Marbo.Sam takiego używam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
W grę wchodzi tylko drążek mocowany do futryny. W pomieszczeniu, które mam przeznaczone na drążek jest niewiele miejsca i dlatego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Jeśli tak to każdy z wymienionych przez Ciebie drążków będzie dobry.Chyba że preferujesz bardzo szeroki nachwyt lub podwieszasz sobie z 70kg.obciążenia.Wtedy rozporowy odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
Wybrałem i zamówiłem drążek od Energetics. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. Ćwiczyć zamierzam bez dodatkowych obciążeń, bo dopiero zacznę poprawiać swoje zaniedbane plecy, z którymi i tak już mam trochę problemów.
Zamierzam realizować program z tej strony - http://www.podciaganie.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
same plecy chcesz ćwiczyć? a reszta części ciała ??? Co do drążka raczej napewno cię nie zawiedzie, ja kupiłem najtańszy z tesco za 25zł i juz 3 miechy mam i puki co jest git

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
Za plecy muszę się wziąć obowiązkowo, bo ćwicząc sporadycznie na siłowni czy częściej w domu, nigdy się do nich nie przykładałem. Poza tym mam brzydką postawę, prawdopodobnie to paskudztwo zwane lordozą (ogólnie to bajka na oddzielny wątek, który pewnie też tutaj założę), więc najwyższy czas się wziąć za siebie i to konkretnie.

Zwykle robię pompki, do niedawna systemem ze strony 100pompek.pl, ale już nim przestałem, skończyłem na ilości w jednym cyklu 29-33-29-29-33 z minutowymi przerwami pomiędzy seriami. Teraz robię tylko co wieczór 100 pompek, ostatnio też brzuch, żeby jak najbardziej właśnie poprawić i zakryć moje wady pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
to żebyś tej wady tylko nie pogłębił...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
Tak myślisz? Są jakieś przeciwwskazania? Plecy zdecydowanie chciałbym poprawić, bo ogólnie jestem wątły w ramionach, plus prawdopodobnie ta lordoza i przez to trochę dupowato wyglądam. ;) W sieci wyczytałem, że podciąganie na drążku nie powinno być problemem, a nawet było zalecane, choć nie wiem ile w tym prawdy, bo z żadnym lekarzem się nie konsultowałem. Dopiero zamierzam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Krótki czas treningu ?!

WHEY premium