SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek ścienny wytrzyma?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
Jakiś czas temu kupiłem drążek naścienny o taki: http://allegro.pl/drazek-sapphire-160-montaz-do-sciany-max-200kg-i7089439787.html
Drążek mocowany jest na 8 śrub, wytrzyma na ścianie ciężar 85 kg? tak żebym nie poleciał razem z nim na ziemię?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Drążek wytrzyma ma napisane przecież maks 200 kg, inna sprawa to ściana do której go przykręcisz, z czego ona jest zrobina.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Dokładnie jest napisane max 200kg, więc śmiem przypuszczać, że 85kg to mniej niż 200

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
o sam drążek się najmniej boję. Głównie chodzi mi o ścianę, czy jeżeli zamontuję go na ścianę nośną w bloku na 8 śrub na kołki rozporowe. Część śrub która będzie w ścianie ma długość 5 cm, nawet jakbym dokupił większe śruby 7-10 cm? to czy śruby nie wyrwą się ze ściany pod ciężarem mojego ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ściana ścianie nie równa, co to za ściana, nośna, działowa, z czego jest zrobiona, kiedy blok wybudowano jeśli nie wiesz z czego jest sciana.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13475
Też kupiłem drążek do ściany i dobrze, że sam wypadł, bo być może miałbym teraz szwy na głowie/inne urazy. Ale dom jest z lat 50-tych, także jakość cegły też jest inna. Poza tym, to że drążek utrzymuje się jak wisisz nie znaczy, że utrzyma jak będziesz się podciągać- delikatne szarpnięcia ect.

Teraz są dobre drążki stacjonarne. Sam taki posiadam i fajnie się trenuje.


Zmieniony przez - Ebenezer Scrooge w dniu 2018-05-22 17:39:20

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Moze źle go przykręciłeś, bo naprawdę trzeba sporo by go wyrwać ze ściany.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciąg do ławki HZ15 Kelton Heavy - pytanie :)

Następny temat

Ławka [Magnus MX2041] + Wyciąg [Magnus MX2111] w poszukiwaniu najlepszego wyciągu do ławki

WHEY premium