SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek plus treningi sportów walki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 94
Witam chcialbym spytac doswiadczonych kolegow jak moge łączyc treningi w podciaganiu na drazku w domu oraz wieczorami sporty walki. Dodam ze trenuje kickboxing 4 razy tygodniowo i robimi tam duzej ilosci pompki ktore jak wiadomo sa obciazeniem dla barkow. Moje pytanie czy moge np dwie godziny przed trenongirm stosowac plan na drazku np plan armstronga? Czy bedzie to za duzo ? Musze poprawic ilosc na drazku z racji ze bede mial testy do woja nkedlugo a narazie robie 7 podciagniec wiec za malo. Pozdro i dzieki za info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
makiuu
MarcelQ
Widzisz to jest z dupy wzieta teoria, ktora w efekcie nie dała by wymiernego rezulttu, kontrastujac to z praktyka to malo wiesz, bo jest tez cos takiego jak adaptacja miesni to raz, a dwa nie przecwiczysz calych miesni plecow tylko na drazku, potrzebowalbym min. 3 cwiczen wiec wez to sobie tez pod uwage, ze na samym drazku ruszasz tylko pewne czesci.
Doszlismy juz do konsensu czy jeszcze Ci mało ??


no ok,w sumie troche racji masz,ale z drugiej strony wydaje mi sie,ze takim planem mozna jechac 2-3 miesiace i miesnie nie beda juz dawaly rady.
ja podciagne sie prawidlowo 13 razy max, co bys polecil na zwiekszenie tej liczby powtorzen ?
dodam,ze pracuje raczej nie 'w biurze'

nie łykam programow typu 20 podciagniec w miesiac,bo wiem,ze to jest niemożliwe, nie zalezy mi na czasie. wiem,ze potrzeba do tego czasu,systematycznosci i zawziecia.




Zmieniony przez - makiuu w dniu 2017-12-03 15:43:40


Sluchaj 13scie powtorzen to jest juz bardzo dobry wynik, sa ludzie co sie podciagaja 2-3. Standardowo mozesz probowac podciagac sie z obciazeniem +10/15kg mysle po tym miesiacu podbijesz rekord o te 2-3 powtorzenia, co nie zmienia faktu, ze 13 to juz bardzo dobrze.
Sam robie maks 15 jak mam dobry dzien
Ciesze sie, ze doszlismy do porozumienia.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2017-12-04 08:27:53
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zawsze trening mozesz zrobić z rana, ale sam trening na drążku 2 godziny przez sportami walki też będzie dobrym wyjściem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
nie polecam treningu z rana,a tymbardziej treningu armstronga
gdy robilem 7 powtorzen,
cwiczylem sobie 2 nawet 3 razy dziennie po 3 serie -

16:00 - 4,4,4
17:00 - 4,4,2
20:00 - 3,2,3

i mniej wiecej tak co drugi dzien cwiczylem , mialem szybko efekty wiec dodawałem troche powtórzen,ale bez przasady np:

5,4,4
4,4,2
3,3,3
ale nie cwiczylem nic innego oprocz podciagania , po miesiacu, dwoch robilem 10, ale pozniej zastój i zmienilem plan treningowy.
mysle ze ten zastoj wynikal z intensywnosci treningow i miesnie nie dawaly juz rady,wiec trzeba bylo zrzucic z tonu troche.

z tego co wiem w wojsku wymagają 10 powtorzen, nawet jak sie przeslizgniesz i zrobisz te ledwo 10, to i tak bedzie mało, moze warto sprobowac za rok ,kiedy bedziesz w stanie wykonac juz z 15,a to juz cos


Zmieniony przez - makiuu w dniu 2017-11-25 13:11:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rób 2 razy w tygodniu w dni wolne od sw lub przed nim .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Przed sw już bym tego drążka nie robił. Rob w dni wolne i tyle. I najlepiej rozne chwyty stosuj.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Co mają pompki do drążka, ludzie kochani, już niedługo obawiająca się przetrenowania młodzież dziadkowi na działce liści nie zagrabi bo zakwasy i nie daj Boże technika nie wyjdzie.

Pompki to ruch push, drążek ruch pull, i to w dodatku z ciężarem własnego ciała, czego tu się bać? W czym tutaj przeszkoda?

Są ludzie co oprócz sw napierniczają na siłkę i pizgają ciężkie obwody przerzucając tony, powtarzam, tony ze sztangą a tutaj mamy obawę o zwykły drążek?

Autorze, żaden plan Armstronga. 2-3 dni w tygodniu drążka starczy w zupełności. Ewentualnie w ostatnim okresie przygotowawczym tuż przed egzaminem jakieś smarowanie gwintów. Więcej nie znaczy lepiej

Ps. Pompki japońskie, pike press, pompki w staniu na rękach obciążają mocno barki, klasyczne pompki nie orają tak stawów barkowych jak powyższe

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Chyba nie kumam o co chodzi :D?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
No ale czego nie kumasz? Co szkodzi zrobić kilka serii drążka rano a wieczorem pójść na kicka? Inny ruch, inne mięśnie pracują. owszem, sam trening Armstronga mocno daje w kość naramiennym ale jeśli przyjąć inny model treningu - mniejsza objętość i częstotliwość - to z palcem w dupie ten drążek można robić w ten sam dzień co trening sw.

Sportowiec, a tym bardziej żołnierz potrzebuje atletyzmu a nie pieszczenia się z tym że pompki barki przeciążają;) jak pompki barki przeciążają to co powiedzieć o rozładowywaniu tirów w firmach kurierskich 6 dni w tygodniu? 4 tiry w 4 godz, ile to ton?

Podsumowując - jestem zdania jak Ronnie. 2-3 dni w tyg starczy w zupełności

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
parados
Witam chcialbym spytac doswiadczonych kolegow jak moge łączyc treningi w podciaganiu na drazku w domu oraz wieczorami sporty walki. Dodam ze trenuje kickboxing 4 razy tygodniowo i robimi tam duzej ilosci pompki ktore jak wiadomo sa obciazeniem dla barkow. Moje pytanie czy moge np dwie godziny przed trenongirm stosowac plan na drazku np plan armstronga? Czy bedzie to za duzo ? Musze poprawic ilosc na drazku z racji ze bede mial testy do woja nkedlugo a narazie robie 7 podciagniec wiec za malo. Pozdro i dzieki za info


Mozesz robic to samo do 3 razy w tygodniu z tym, ze proponowalbym robic to na rozne sposoby, przyklad:

1 trening drazka normalnie max kazda seria.

2 trening drazka z ulatwieniem na gumach.

3 trening drazka z dodatkowym obciazeniem.

Szarpniesz wowczas wszystkie "struny" miesniowe i mysle, ze sam sie Mordeczko zdziwisz jakie beda zmiany po 2-3 tygodniach.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
MarcelQ
parados
Witam chcialbym spytac doswiadczonych kolegow jak moge łączyc treningi w podciaganiu na drazku w domu oraz wieczorami sporty walki. Dodam ze trenuje kickboxing 4 razy tygodniowo i robimi tam duzej ilosci pompki ktore jak wiadomo sa obciazeniem dla barkow. Moje pytanie czy moge np dwie godziny przed trenongirm stosowac plan na drazku np plan armstronga? Czy bedzie to za duzo ? Musze poprawic ilosc na drazku z racji ze bede mial testy do woja nkedlugo a narazie robie 7 podciagniec wiec za malo. Pozdro i dzieki za info


Mozesz robic to samo do 3 razy w tygodniu z tym, ze proponowalbym robic to na rozne sposoby, przyklad:

1 trening drazka normalnie max kazda seria.

2 trening drazka z ulatwieniem na gumach.

3 trening drazka z dodatkowym obciazeniem.

Szarpniesz wowczas wszystkie "struny" miesniowe i mysle, ze sam sie Mordeczko zdziwisz jakie beda zmiany po 2-3 tygodniach.


co za bzdury wypisujesze

'3 treningi w tygodniu max kazda seria' regres murowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Rozwin sie jak potrafisz a nie po łepku odpisujesz, uzasadnij swoja opinie to pogadamy
A zanim to zrobisz poczytaj o treningu HST, moze sie zamkniesz w kiblu i przy okazji spusc wode

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na sucho, po braniu sterydów.

Następny temat

Wszystkie partie raz w tygodniu

WHEY premium