SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Double Blast

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
Witam wszystkich serdecznie

Ostatnio pojawił się nowy stack Double Blast. Już miałem go kupować ale zauwazylem ze na sfd spadła cena horse powera i teraz mam dylemat. Wiem że trudno jest cdecydować tym bardziej ze DB pewnie nikt nie brał i można sie opierac tylko na składzie ale ja musze zdecydować. DB (60 porcji)- 119 zł, HP (50 porcji) + koszulka - 140 zł. Nie każdy wypowiadal się pozytywnie o HP i stąd to wachanie.

Dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 723
Kondziu ja wiem, ze warto sie zmusic i wypic - tak tez robie. Fakt pobudza troszke na pewno, ale bys musial sobie sprobowac XP ENERGIZED - ten to dopiero ma kopa. Musialem dokupic zwyklego XP bo wypilem po silowni tego ENERGIZED to do 6 rano lezalem w łóżku i ogladalem sufit.
A to, ze miarka jedna na porcje jest za mało to chyba wiesz?
Ja teraz daje po 2 miarki na porcje bo ten cykl bym chyba ciągnął przez 3 miesiace. Skoncze tego DobleBlasta i zrobie sobie przerwe.
Pozniej zaaplikuje albo ShockTerapy, albo AnimalPump. Tylko troszke drogo wychodzi...
Pozdroooo .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
Widziałem już tą strone ale nic konkretnego tam nie ma. W sumie mogłem tam zadać pytanie a nie zakładac temat. Mój błąd, przyznaje. W gre wchodzi 200 zł więc hp i xp razem odpada. Moge kupić 1 produkt. Zresztą na mnie samo cp kosmicznie działa więc samo hp czy inny stack to bedzie masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
hp-srawdzony
Double Blast-niewiadoma
chyba ze lubisz testowac nowoci

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
ja gdybym mial kase to raczej bym zaryzykowal :) ale ty to nie ja wiec wybor nalezy do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hp - 180zł
DB - 100zł

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
HORSE POWER 2 sztuk- 270,00
Double Blast 2 sztuk- 238,00 [bo chyba jedno 119 zł]

też mysłąem o DB wlasnie ale kupuje Storma.. jakiś tester się skarżył że niby do konca coś się nie chce rozpuścić [jakieś brązowe drobinki zostają na dole] oraz że smak jest nie za fajny ten Orange [znowu ktoś inny mówił że bardzo fajny smak ale to kwestia gustu pewnie]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
a co powiesz o hp ?:) ponoc rozpuszczalnosc strasznie slabiutka i smak tez nie najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
HORSE POWER- nee wiem nee interesowałem się tym produktem bo za drogi jak narazie jest dla mnie; a o DB szukałem czegoś bo to nowy produkt i chciałem się czegoś dowiedzieć o nim.. peko1234 może ty nam coś o HP powiesz bo chyba nieźle się orientujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
niestety sam JESZCZE nie jadlem ale zamiezam kupic duzo czytalem o tym i ludzie mieli szczegolnie problemy z rozpuszczalnoscia (lepiej wsypac miarke do buzi i popic niz rozpuszczac ) ;] smak ponoc byl tez niezbyt ciekawy ( ktos porownal go do syropu na kaszel )
ale suple bieze sie chyba nie dla smaku tylko dzialania i ponoc hp dziala bardzo dobrze;]

Zmieniony przez - peko1234 w dniu 2007-02-06 14:46:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
dudek sad wziles te 180zl za hp?

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer vs weglowodany

Następny temat

polaczenie

WHEY premium