SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dosyc pilne! :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie przeczytalem, ze testosteron enanthate nalezy trzymac w temperaturze 5 stopni celcjusza, a NIKT MI O TYM NIE POWIEDZIAL! Czy to prawda?!? Inaczej moze ulec inaktywacji biologicznej?!? K*rwa, ale mi cisnienie skoczylo, mam nadzieje, ze nic sie nie stalo z tym moim testosteronem, bo byl trzymany w temperaturze pokojowej...



NaRazie
zycie jest walka... .. .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak na moj nos to g**** prawda.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytalem tak w ksiazce Jacka Czecha "Sterydy anaboliczne" (str. 67)! Ksiazka ta nie jest zbyt fachowa wiec informacja ta moze byc bledna, ale chcialem sie upewnic...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja słyszałem że tylko HGH należy przechowywać w chłodzie. Pierwsze słyszę coś takiego o teściu. Może niech seba lub kong się wypowiedzą.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olek... no i jeszcze chyba HCG...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Całkiem możliwe :)

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
z pozycji lekarza to pewnie nalezaloby wiekszosc zastrzykow trzymac w niezbyt cieplej temp.
Tez mi wszyscy mowili "trzymaj sprzet w lodówce" a ja tak sie zastanawiałem ok ja bede trzymal ale**** wie jak to trzymal dealer. I tyle razy trzymałem w zwykłej szawce i jakoś przyrosty były i nie umarłem :)


Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, ale jeszcze jest taki patent, ze musze wybrac cala ampulke testosteronu, a zrobic tylko polowe zawartosci, a reszta musi poczekac w strzykawce do nastepnego razu... Czy ta strzykawke wsadzic do lodowki?!?


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej trzebaby było wy***ać te pół ampułki. Głowy bym nie dał że zawartość strzykawki się niczym nie zakazi.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olek... no co Ty, lezy pare dni z igla zatkana firmowym kapturkiem. Pozniej zmieniasz igle i git - strzelasz...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Spoko ,nic mu się nie stanie ,można go trzymać w pokojowej temperaturze.Z resztą dla 100% pewności pooglądaj opakowanie po teściu -jesli nie ma żadnej wzmianki o temp. to znaczy ,że jest git i niczym się nie przejmuj.Ja swojego teścia (omnadren) trzymam normalnie w szafce i nie zauwazyłem żeby gorzej działał.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sustenon

Następny temat

spalanie tluszczu

WHEY premium