SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dostawa do sklepu Żabka

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 25 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 514
Witam.

Proponują Państwo dostawę zakupionych produktów do sklepów Żabka za pośrednictwem DHL. Fajnie tylko często jest to problemowe rozwiązanie! Paczki leżą po kilka godzin albo i dłużej na sklepie Żabka a żadna informacja nie przychodzi że paczka jest do odbioru! Wiem bo sam zacząłem korzystac z tego rodzaju przesyłki zakupionych produktów ale zrezygnowałem z tego gdyż dane produkty potrzebne mi były jak najszybciej i tylko sie wkurzałem gdyby nie to że sklep mam blisko to mogłem podejść i dowiadywałem się sam osobiście że paczka jest ale nie przychodziły kody smsem i nie można było jej odebrać! Żenada! I z tego co wiem inni znajomi też mieli te problemy tak więc muszą Państwo jakoś zareagować jeśli ma to być dalej w Państwa ofercie przesyłki!
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
To już raczej po stronie kuriera jest zależne, ja np często wybieram punkt ruch i zawsze przychodzi mi sms z Ruchu że paczka już czeka i kod odbioru podsyłają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 25 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 514
No właśnie nie od kuriera bo jak paczka przychodzi na sklep Żabka to sprzedawcy skanują paczki i wtedy jest wysyłany kod na telefon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
No to wina żabki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Poważnie ktoś kupuje przez neta, gdzie suple potrzebne mu są 'na godzinę'?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 25 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 514
Tak poważnie i nie widzę w tym problemu bo zazwyczaj kupuje z wyprzedzeniem ale zdarzyło się że właśnie przez takie manewry z żabka były chwile napięte
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamówienie nr 1541291

Wiecej