SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dostęp do dopingu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9449

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Wiadomo nie od dziś, że poziom merytoryczny w najbardziej odpowiedzialnym dziale doping diametralnie spada przez masowe spamerstwo ludzi kompletnie nie mających pojęcia o tej dziedzinie sportu. Można tam spotkać sytuacje gdzie 16latek doradza drugiemu niepełnoletniemu. Pamiętam, że kiedyś było tak, iż porad mogli dostawać tylko abonenci i o to właśnie wnoszę petycję - niech ten dział będzie dostępny tylko dla abonentów. Jeżeli tego sie nie da zrobić to chociaż niech istnieje informacja przy wejściu do działu, iż wypowiadać i zasięgać rad mogą tam tylko pełnoletni. Trzeba coś w końcu zrobić z tym bajzlem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Nie tylko o to chodzi...

Problemem są również d****e które zakładają nowe konta by robić sobie jajca.

Gdyby do dopingu mogły wejsc użytkownicy tylko z abonem i np. LPA < 5000
To zabawy by sie skończyły ponieważ gdyby chciał zalożyć nowe konto musiał by znowu przeczytać 5000 artów + 5zł abon...


Wyeliminowało by to wszystkich ginomenów i ludzi jego przekroju...


pozdrawiam Maniek

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
pomysl dobry, tylko ze o abonament jest teraz łatwiej, o wiele łatwiej niz kiedys

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
ale info przed wejsciem powinno takie byc
Jestem za

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ja bym co innego zrobił - test z wiedzy o SAA wyskakujący każdej pie.rdole, która próbuje założyć nowego gnojowego posta po raz pierwszy - taki shuffle 20 pytań - wielokrotnego wyboru he he he oczywiście bez sensu - albo odrazu kasować wszystkie posty nie mające sensu.

www.sfd.pl/search.asp - a to... jest wyszukiwarka!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Spamu jest tam w***** i jeszcze troche.... Sam jak czytam wypowiedzi to glownie 'kolorowych' (boldow, modow, zielonych) bo czesto innych nie ma sensu....gdyby taka propozycja (dzial tylko dla abonentow) pomogla w tym to oczywiscie jestem za!! Jednak mam watpliwosci....zeby miec abonament wystarczy wyslac glupiego SMSa za 5zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZA!
tak samo trzeba wytepic glupie kawaly..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Chodzi o to, żeby ustrzec się przed lame'ami co zakładają po 8 kont i robią burdel..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SELEKCJA i koniec musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Wiadomo - jak ktoś ma abona to znaczy, że jest poważnym użytkownikiem i na pewno nie spamuje i nie pisze bzdur bo stracić je nie jest trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
nie mam zdania,ale to zalezy od Mateo

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym testem dobre, ale nie przejdzie. Abonament łatwo zdobyć, nawet Ziomallo (12lat.) go ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Już nie wiem jak mam to zrobić

Następny temat

Nowy dział - Praca ???

WHEY premium