SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dos Santos vs. Velasquez II

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58985

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A jednak ! W karcie jeszcze:

BJ Penn vs. Rory MacDonald

wiec zapowiada sie mega rozpiska ! Penn bez szans, JDS/Cain 50/50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Manhoef też z Huntem w rewanżu zrobiłby to samo!?
@Puar o tym już mówiłem niejednokrotnie i zrozum to. Zwycięstwo zasłużone, nokaut widowiskoy i jak najbardziej OK, ALE walka skończyła się za szybko i pozostał niedosyt a cios w ucho nie znaczy o szczęce zawodnika, bo ktoś w tym temacie napisał, że Cain ma słabą szczękę^^ Nawet gdyby dostał w szczękę to taki cios znokautowałby niedźwiedzia...
Rewanż wszystko rozstrzygnie jak JDS znokautuje go ponownie szybko tzn, że jest lepszy, jak walka będzie trwała +1rundę i JDS będzie punktował Caina i potem go znokautuje i będzie bronił ewentualnych obaleń to już ich 3 walka byłaby kompletnie bez sensu a jeśli przegra to Wam będę cytował Wasze posty w temacie po gali
Jeśli dla Was tamta walka rozwiała wszelkie wątpliwości to postawcie grubą kasę na JDSa to sobie zarobicie ja kasy na nikogo z nich nie postawie lekko jestem za Cainem, ale obaj swoich przeciwników gwałcą, najważniejsze jest to aby nikt nie złapał kotuzji do 29.12

Pisząc, że nie widzieliśmy JDSa z pleców miałem na myśli jego walki w UFC a tam poziom jest zupełnie inny niż na jakichś galach w Brazylii.
Gdybym miał się odnosić do tak dalekiej przeszłości to mógłbym powiedzieć, że JDS ma słabe BJJ, bo poddał go w bardzo czytelny sposób taki Ferreira... JDS na tej płaszczyźnie się rozwinął zapewne trenując z Nogueirami, ale nie na tyle żeby coś mógł wyciągnąć z pleców Cainowi

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-08-16 01:47:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Jakaś data albo coś? Mnie ta walka elektryzuje jeszcze bardziej niż pierwsze starcie. Dwóch najlepszych ciężkich na chwilę obecną. Wydaje mi się, że tym razem Cain obali. Może chociaż będzie więcej próbował. Kibicuje Santosowi, ale nie obstawiłbym grosza na żadnego z nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Teym razem walka potrwa dłuzej ale kto wygra ciezko powiedziec ,Rory pojedzie Bj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Wrzesien 22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Tak szybko nie wierzę coś musi być nie tak...Jeśli się uda to może JDS vs Overeem na NYE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Obu lubię, obaj zasługują na tytuł. Szykuje się mega starcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
A no żaden fejk Dana dzisiaj na konferencji o tym powiedział. No to ładnie!! Liczę na zwycięstwo Caina i na powrót na tron a potem pojedynek z Alim.

Zmieniony przez - rolff w dniu 2012-06-09 12:37:09

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
Junior Dos Santos świetnie kontroluje walkę aczkolwiek Cain coraz lepiej walczy np. walka z Silva ufc 146. Spodziewałem się tego że tuż po zwycięstwie, Cain będzie chciał zawalczyć z JDS :) Nie lubię obstawiać walk ale jak już ktos napisał szanse 50/50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie wiem czy będzie nokaut, ale myślę że znowu wygra Junior. Już większe szanse niż Cainowi dawałbym Cormierowi choć mogę się mylić, zobaczymy.
A może jednak Cain wyjdzie w na prawdę dobrej formie i jednak poobala?

Hathawaya niech w końcu wrzucą na kartę walk.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-06-09 12:54:48

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Oj z tym Cormierem bym był ostrożny. Szkoda tej walki, którą ma w Strikeforce jeszcze zakontraktowaną. Może Comier vs Ali pod koniec roku albo na początku 2013.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Nie ma szans na ALI vs Cormier pod koniec roku gdyż po co Ali miałby walczyć w SF ,a cormier jest off na 8 miesięcy.A pomyśleć ,że już mogliśmy widzieć Aliego miażdżącego Juniora,ale co tam trzeba poczekać jeszcze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 3 ŁI!!! AR!!!! LAJWWW!!!!

Następny temat

Motywacja do uprawiania Sportów walki

WHEY premium