SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP bez 1.3 geraminy

temat działu:

Dorian Yates

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15889

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733



Ultimate NOX PUMP

Opis
-Podnosi poziom energii.
-Niesamowicie długo utrzymuje pompę mięśniową.
-Drastycznie zwiększa wytrzymałość.
-Działa anabolicznie i antykatabolicznie.
-Opracowany przez lekarzy specjalistów.
-Nie zawiera aspartamu, sacharozy ani laktozy.

„Przekrocz swoje bariery i złam ograniczenia treningowe. Specjalnie zaprojektowana formuła przedtreningowa da Ci skupienie i wolę walki do tego, by odbyć najlepszą sesję treningową Twojego życia... Na każdym treningu.” - Dorian Yates sześciokrotny Mr. Olympia.

Oto słowa człowieka legendy, zawodnika który słynął nie tylko z niesamowitej budowy, ale także niesamowicie intensywnych, prawie że nieludzko wymagających sesji treningowych. Człowieka, który zwykł mawiać, że siłą kulturysty jest jego umysł, dzięki któremu może skupić się tak, by wycieńczyć mięśnie już po jednej starannie kontrolowanej serii ćwiczenia. Teraz przed Wami szansa na osiągnięcie podobnego stanu umysłu dzięki NOX PUMP.

NOX PUMP Doriana Yates’a jest naukowo zaprojektowany aby być najwyższej klasy przed treningowym drinkiem. Zawiera w sobie zaawansowaną mieszankę najwyższej klasy suplementów takich jak: boostery azotowe, aminokwasy, ekstrakty ziołowe oraz kompleks węglowodanów dla uzyskania większej pompy treningowej , zwiększenia ilości energii, wytrzymałości i siły. Z tymi naukowo sprawdzonymi składnikami, opatentowanym wspomagaczem absorpcji jest to z pewnością najlepszy i najbardziej zaawansowany produkt w swoim rodzaju:



Zalecane dawkowanie

Jedna porcja dziennie - optymalne dawkowanie zakłada zmieszanie zawartości saszetki w szklance zimnej wody. Należy wypić bezpośrednio po przygotowaniu na około 40 minut przed treningiem. Zaleca się zacząć stosowanie od 1/2 porcji.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Nox pump
Porcja 15g
Ilość porcji w opakowaniu 1
Opakowanie 1sasz.
Zawartość jednej porcji zaw:
Kalorie 80 kcal
Białko 0g
Węglowodany 10g
- w tym cukry 5g
Tłuszcz 0g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g
Błonnik 0g
Sód 0,12g
Potas 85mg
Wapń 26mg
Magnez 8mg
Formuła przedtreningowa NOX PUMP 13,25g
Fruktoza 7g
Alfa-Ketoglutaran L-Argininy(2:1) 1,5g
Jabłczan Cytruliny (1:1) 1,5g
Ekstrakt Guarany 0,8g
Cholina 0,6g
Kwas Hydroksykarboksylowy 0,6g
Tauryna 0,5g
Ekstrakt z nasion kakaowca (Chocamine) 0,3g
GlycoCarn (Glicyna Priopionylu - L - Karnityny HCI. USP, Patent Sigma-tau #6,703,042) 0,15g
Kofeina 0,15g
N-Acetyl-L-Tyrozyny 0,10g
Ekstrakt z liści Akacji Ridigula 0,05g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dla mnie bomba:) glownie duze pobudzenie i skupienie, po 10 godzinach niesprzyjajacej pracy odrazu na silke i naprawde nie pozwolil mi odpuscic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2146
nie jestem zadowolony z działania tego supla, poprzedni z gerą rewelacja, z przedtreningówek bez 1,3 to 1MR znacznie lepiej na mnie podziałał

Zmieniony przez - wujekmichu1 w dniu 2013-02-11 19:59:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Oczywiście bez porównania do starszej wersji, ale ogólnie ok jak na wersje bez 1.3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
dzisiaj sprobowalem, nie ma tragedii myslalem, ze bedzie gorzej, dziala srednio, ale jest ok
slabiejpompuje niz poprzednik

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1408
Brałem 3 saszetki, totalna porażka, brałem nad czczo, po obiadku i po lekkim posiłku, więcej chęci miałem z własnej woli niż z użytku tego, pompy nie odczułem za każdym razem, dla mnie to szkoda pieniędzy, bo zostaną wyrzucone w błoto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
ja bralem niedawno druga saszetke i podtrzymuje, ze ujdzie, w koncu teraz porownuje go ze stackami bez 1.3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
dobry jest polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3947
Smak ciężki do wypicia jak dla mnie, bardzo mocny. Chodź kolorkiem zachęca, piekny różowy :D

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
no kolor jest przegięty smak tez mi nie podchodzi ale zadna przedtreningowka nie jest dobra w smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3947
racja :) po produkcie siła , wytrzymałość i chęci do ćwiczen na duuuży plus :) pompa nieco słabsza, mieśnie po treningu bardzo twarde. polecam

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
szkoda ze nie mam porownania do poprzedniej wersji, jak dla mnie ta jest spoko choc drogo wychodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dorian Yates - Tempro

Następny temat

Dorian Yates - Black Bombs powder

Wiecej