SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates - Tempro

temat działu:

Dorian Yates

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8670

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280


Tempro

Opis
TemPro 1362g
Jeżeli szukasz najlepszej odżywki białkowej na rynku suplementów to właśnie ją znalazłeś.
Tempro to odżywka białkowa stworzona z myślą o poważnie trenujących ludziach, jej skład ma za zadanie odżywić mięśnie, pobudzić je do szybkiego wzrostu i dodatkowo zabezpieczyć je w czasie redukcji tkanki tłuszczowej.
Tempro to 7różnych protein zmieszanych w odpowiednich proporcjach.
W skład Tempro wchodzi: Micellar casein, Instant whey protein isolate, instant whey protein concentrate, Egg albumin, Peptyd glutaminy, Whey protein hydrolysate, Microparticulate whey protein concentrate
Zalecane dawkowanie

Zmieszaj 2miarki(45g) produktu w 300ml zimnej wody i gotowy napój spożyj go według własnych potrzeb
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Tempro
Porcja 45g
Ilość porcji w opakowaniu 50
Opakowanie 2250g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 175kcal
Tłuszcz 2,5g
Węglowodany 4g
Białko 36g
Potas 150 mg
Sód 80mg
Witamina A 75U.I
Wapń 200mg
Żelazo 0,4mg
Fosfor 150mg
Magnez 24mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
Najlepsza odzywka białkowa w smaku jaką jadłem mieszam z wodą smakuje jakbyś wymieszał z mlekiem a zmlekiem to juz poezja działanie ,jak kazdy matrix nie zamienie jej na żadną inną poprostu przesmaczna pozdro

bic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
białko całkiem spoko ;) smak tróskawka (jak dla mnie lipa) ogólnie dobra porcja białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18950
Wanilia Ice Cream - Bardzo delikatny smak, po zmrożeniu jak lody, ale nie klasy premium:P
Choclate Ice Cream - smak bardzo Si, zadowolony byłem.
Banan Ice Cream - smak bardzo delikatny z mlekiem. Rzekłbym, że bardziej pod wanilie podchodzi niż banana. Całą puchę zjadłem, ale bez fajerwerków.

Ogólnie smaki dobrze komponowały się z dodatkami owoców truskawki/maliny/jagody.

Rozpuszczalność wzorowa, zero problemów z zaleganiem nawet przy porcjach ~100gr.

W najbliższym czasie wrócę do białaczka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dorian Yates - GH Blast

Następny temat

Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP bez 1.3 geraminy

WHEY premium