SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates - Black Bombs

temat działu:

Dorian Yates

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90683

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692


Black Bombs


Opis
Dorian Yates Black Bombs

powstał we współpracy naukowej ze specjalistami farmakologii, biochemii i ekspertami do spraw żywienia. Dorian Yates Nutrition wypuścił na rynek CZARNE BOMBY - hardkorowy spalacz tłuszczu. BLACK BOMBS jest na tle konkurencji jednym z najbardziej zaawansowanych spalaczy tłuszczu, przeznaczony dla zawodników, którzy zrobią wszystko, aby osiągnąć jak najlepszą definicję i rzeźbę mięśni!

W rzeczywistości, związki znajdujące się w BLACK Bombs okazały się zniszczyć ogólną zawartość tłuszczu w organizmie o 15% lepiej, a także aż o 2500% w okolicach brzucha w porównaniu do grupy palcebo! Jeżeli obecny spalacz tłuszczu przestał działać ze względu na wysycenie Twoich receptorów, nadszedł czas na odpalenie BLACK BOMBS!

UWAGA!

Nie jest to jakaś bzdura, żeby przestraszyć Cię przed tym spalaczem!! Ale jeśli nie brałeś wcześniej podobnych środków, lub Twoje dotychczasowe spalacze opierały się na kubku kawy - UWAŻAJ! Black Bombs jest bardzo silny i nie radzimy stosowania od razu maksymalnej dawki!!
Zalecane dawkowanie

1 porcję (1tab) spożyć 30minut przed pierwszym posiłkiem, drugą porcję (1tab) spożyć w odstępie około 6 godzin, lub na 30 minut przed treningiem, jednak nie wcześniej niż po 5 godzinach od pierwszej dawki.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Black Bombs
Porcja 1tab.
Ilość porcji w opakowaniu 90
Opakowanie 90tab.
Zawartość jednej porcji zaw:
Mieszanka Black Bombs
Suchy Ekstrakt Yerba Mate 10:1 100mg
Ekstrakt z liści Acaica Rigidula 5:1: 80mg
- R-Beta-Metulofenyloetyloamina
- B-Fenyloetyloamina
- N-Metyl-B-Fenyloetyloamina
- Metylosynefryna
Suchy ekstrakt z Zielonej Herbaty 5:1 100mg
Ogółem EGCG 20mg
Ekstrakt z Gorzkiej Pomarańczy (owoc)5:1 50mg
Ekstrakt z kakao 120mg
Kofeina 202mg
Teobromina 5mg
Suchy kstrakt z części nadziemnych Bodziszka Cuchnącego 5:1 30mg
Wodny ekstrakt z Cassia Nomame 4:1 10mg
5-methoxytryptamine HCL
Naringen(owoc)
6,7 dihydroksybergamotyna
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6211
Temat widzę odkpany. Mam 2 pytania:

Jaka różnica hexatabs a bombtabs?

Wersja z 1.3 dmaa lepsza czy bez?

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 680
jest ok, mozna pod koniec dodac jeszcze johe na ostatnie szlify. jakosc/cena = rewelacja.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 725
... a wiec tak, jestem przy koncu opakowania i sprawa wyglada nastepujaco:ogolnie specyfik godny polecenia, ja kierowalem sie kupujac Black Bombs tym, aby spelnial role 'pobudzacza'trening po tym spalaczu swietny,pobudzenie umiarkowane,dla mnie w sam raz, natomiast 'moc' niesamowita.Przy 5 dniowym treningu tj,codziennie aeroby w postaci biegania - interwaly,tempo narastajace i hity,oraz trening silowy,(3 dni)samopoczucie swietne,brak zmeczenia ,oraz wielka chce do treningu,minusem typowy 'zjazd'po geranium,niespokojny sen oraz brak zahamowania apetytu,w mojej ocenie zalety przewyzszaja minusy(da sie zyc z nimi:)jezeli ktos ma diete redukcyjna i potrzebuje kopa, polecam w 100%.
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277
W miarę dobry spalacz, akurat zależało mi na czymś z geranium ale bez yohimbiny (bo mi za bardzo ciśnieni podnosi). Dobra potliwość organizmu(może nie równa się z hyperlean ale jest niezła). Brak jakichkolwiek skutków ubocznych (akurat po geranium nie mam żadnych "zjazdów", czy nie mogę po nim spać wszystko jest ok, po prostu na treningu trochę lepsze skupienie). Ogólnie produkt dobry i sięgnę po niego jeszcze raz zważywszy że cenowo nieźle wychodzi.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
Naprawdę hardcorowy spalacz.Muszę dzielić jednego tabsa na pół bo trzepało za bardzo ;D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
Witam. Poszukuję Black Bombs Dorian Yates. Czy ktoś wie gdzie można nabyć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
Dlaczego został wycofany ze sprzedaży oficjalnej??
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
Witam, sorry ze odkopuje troche temat, ale mam pytanie do tych co brali black bombs w wersji z 1.3, to tez bolaly was bebechy? bo mnie boli brzuch i bulgocze w jelitach. I tak wlasnie nie wiem teraz czy to chwilowy szok dla organizmu i sie przyzwyczai czy po prostu juz bedzie tak ciagle
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2449
Black Bombs powrócił w wersji bez 1,3d ;)cena około 155zł efekty super :)
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
Bóle przeszly, a dorian w wersji 1.3 kozak, samopoczucie i ciepełko na calym ciele przez caly dzien, zero problemu ze snem. Polecam
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3991
Cześć wszystkim.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP

Następny temat

Dorian Yates - CREAGEN

Wiecej