SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

Wysłana -
Tak, zestaw nie jest zły.

Pompki na klatę też możesz robić w różnych płaszczyznach-równiez z rękami wąsko. Wtedy wchodzi mocniej w triceps.
Wysłana -
Dzięki.
A czy takie coś nie spompuje mi tylko góry? I te pompki robić w ten sam dzień czy np wymyślec ćwiczenia B i robić w drugi dzień??
Co do obciążeń mam w domu i muszę podjechać bo miałem kiedyś ławeczke i chyba 80kg.
Czy po prostu ćwiczyć tylko to co napisałem i jechać dzień później dzień przerwy i znowu czy dodać jeszcze do tego pompki??
Pozdrawiam
Wysłana -
Na razie możesz robić jak masz. Natomiast z tego co piszesz to sprzętu nie masz mało więc warto go używać i urozmaicić trening.
Wysłana -
Jak będziesz katował pompki to wiadomo że spompuje Ci górę.
Wysłana -
Ok dzięki za odpowiedzi.
To ja będę robił jeden dzień podciaganie i nogi a drugi pompki plus coś na brzuch. Czyli plan jako tako mam w połowie ułożony :)
Wysłana -
Możesz tak zrobić ale jak sobie ten sprzęt zorganizujesz to wówczas możesz co nieco rozbudować plan a ten teraz traktuj jako wprowadzający.
Wysłana -
Ok dzięki wielkie za odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę owocnych treningów.
Wysłana -
siemka, wiecie może jak pogodzic treningi siłowe z koszykowka? codziennie w kosza gram minimumum 3 godziny, większość to sporadyczne rzuty i jakieś 1 na 1, ale chciałbym dac z siebie więcej i zrobić specjalne treningi koszykarskie pod wytrzymałość drybling rzut i inne ważne w koszu rzeczy, i na siłce specjalne pod zbudowanie masy mięśniowej i wyskok powiększyć, bo od miesiąca nic nie robię ze sobą no prócz kosza, a chce to zmienić
Wysłana -
Trening siłowy 2-3 razy w tygodniu i bardzo dużo jedzenia. Wtedy da się to pogodzić.
Wysłana -
bardzo dużo to ile masz na myśli? dalej jestem na redukcji za miesiąc kończę ten deficyt, bo już ledwo chodzę, praktycznie codziennie deficyt 1000 kcal, ale czego się nie robi dla sylwetki xD
Strona 411 z 411
Dodaj odpowiedź