SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 807548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Saiyan003
ronie220
A macie w ogóle jakikolwiek sprzęt ?


Jedynie drążek i abs2 wheel ( czy jakoś Tak)



Przejrzyj dział trening w domowych warunkach.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Arczikk123
Panowie trenuje MMA 3x tydzień i chciałbym poprawić swoją kondycję. Macie jakieś sprawdzone plany treningowe?


Ale na treningach nie robicie jakichś czasówek, szybkościówek itp na poprawę wydolności?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
ronie220
Kompleksy metaboliczne, użyj wyszukiwarki to znajdziesz przykładowe plany.

Temat jest mi znany, tylko mam problem z miejscem. W mojej siłowni jest bardzo nisko, przez co odpadają takie ćwiczenia jak podrzuty itp. Dlatego nie bardzo wiem jakimi ćwiczeniami mógłbym to zastąpić ćwicząc na siłowni.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
rion10
Arczikk123
Panowie trenuje MMA 3x tydzień i chciałbym poprawić swoją kondycję. Macie jakieś sprawdzone plany treningowe?


Ale na treningach nie robicie jakichś czasówek, szybkościówek itp na poprawę wydolności?



Po parterze zawsze robimy, przez ok 10-15 min czyli raz w tygodniu. Ale nie wiem czy to będzie wystarczające. Dlatego chciałbym też coś od siebie dorzucić żeby zwiększyć efekty.


Zmieniony przez - Arczikk123 w dniu 2018-04-18 10:56:58

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
To nawet nie muszą być ćwiczenia ze sztangą choć są potrzebne zrobisz jakiś obwód burpeem, wskoki na boxa i jesteś w stanie w 10 -15 minut zrobić intensywny trening.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
rion10
To nawet nie muszą być ćwiczenia ze sztangą choć są potrzebne zrobisz jakiś obwód burpeem, wskoki na boxa i jesteś w stanie w 10 -15 minut zrobić intensywny trening.


Tylko o to chodzi, że mam niskie pomieszczenie i nie da rady zrobić wyskoków itp.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Arczikk123
ronie220
Kompleksy metaboliczne, użyj wyszukiwarki to znajdziesz przykładowe plany.

Temat jest mi znany, tylko mam problem z miejscem. W mojej siłowni jest bardzo nisko, przez co odpadają takie ćwiczenia jak podrzuty itp. Dlatego nie bardzo wiem jakimi ćwiczeniami mógłbym to zastąpić ćwicząc na siłowni.


Swing, renegat row, bieg bokserski....

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21507
Witam, wracam na siłownię po dłuższej przerwie. Proszę o ocenę przysiadu



Z tego co mu się wydaje i wyczytałem to chyba jest spory buttwink? Nie schodzić tak nisko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12122
od poniedzialku wskakuje na nowy plan treningowy, push pull z podziałem na sile/hipertrofie bede stosowal typowo 5x5, moje pytanie brzmi czy lepiej robic stałym ciezarem i dokladac do stałego czy lepiej zaczynac od 50-60% i konczyc na 90% ciezaru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
yooraS
Witam, wracam na siłownię po dłuższej przerwie. Proszę o ocenę przysiadu



Z tego co mu się wydaje i wyczytałem to chyba jest spory buttwink? Nie schodzić tak nisko?


Perspektywa jest dość daleka więc ciężko dostrzec pewne rzeczy. Na pewno trzeba wprowadzić jakieś tempo i jeśli czujesz, że biodra się podwijają to spłyć nieco przysiad ale tak żeby się z niego zrobił ćwierćprzysiad. Bo jakaś głębokość jest potrzebna.
Z filmu nie widać żeby ten buttwink był jakiś wyraźny.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium