SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 43
Ok, dzięki za pomoc. Miło jak można zaciągnąć porady fachowców aby się upewnić, gdyż strasznie mnie denerwują takie drobne rzeczy których nie jestem pewien :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Po to masz forum, żeby pytać
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2463
Po sporej przerwie od silowni, po powrocie odczuwam zmniejszony zakres ruchu w wielu cwiczeniach wielostawowych. Czy jest jakis sposob aby to poprawic czy to po prostu przyjdzie z czasem?





Zmieniony przez - melon210 w dniu 1/22/2018 8:49:55 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Spokojnie powróci sprawność, trochę się mięśnia i ścięgna pewnie zastały i potzreba czasu by powróciła elastycznosć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wprowadź mobilizację w postaci rozciągania dynamicznego i rolowanie.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-22 23:53:16

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 43
Cześć. Jak pisałem już wcześniej, zacząłem ćwiczyć, ogolnorozwojówka 3x w tygodniu. Własnie zrobiłem 3 treningi, podczas każdego jak ćwiczę robi mi się nie dobrze, a jak pomysle o posiłku który mam zjeść po treningu to mi się wszystkiego odniechciewa, a wręcz mnie naciąga do zwrócenia pokarmu.. Przed ćwiczeniami jest wszystko ok. Dlatego nie wiem, może się tak robić na początku? Wina zbyt intensywnego treningu czy coś? Prosiłbym o pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5805
Witam,
mam pytanko. z racji aury jaką mamy , poczułem osłabienie organizmu i zaczął mnie trochę nachodzić kaszel. nie czuje się źle ale też wiem że na 100 % nie jest ok. Czy w takiej sytuacji odpuścić trening, czy walczyć dalej?


Zmieniony przez - antoniooo w dniu 2018-01-26 11:14:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja bym trenował dopóki nie ma gorączki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 143
Cześć :) Moja dziewczyna zaczęła chodzić ze mną na siłownię, ćwiczy min. 1x w tygodniu, kiedy ma czas to 2-3. Dotychczas robiła mniej więcej to co ja w treningu FBW (przykładowo na początek nogi - przysiady lub wykroki, na plecy ściąganie drążka wyciągu górnego, potem wyciskanie hantli lub sztangi, wyciskanie francuskie na triceps i unoszenie hantli na biceps lub ćwiczenia z własną masą ciała na te partie, barki - np. wznosy bokiem, brzuch - plank i do tego na sam koniec jakieś ćwiczenia typowo na tyłek, wszystkiego po 4 serie). Oczywiście ćwiczy z lżejszymi ciężarami niż ja, efekty są widoczne, ale pytanie do Was: ćwiczenie w ten sposób będzie dla niej ok, czy z racji płci powinna coś zmienić? Oraz czy robienie 4 serii na biceps, 4 na triceps itd przez nią na każdym treningu jest w porządku czy nie powinna się skupiać na tych partiach i więcej ćwiczeń np. Dodam że nie chodzi o wielką siłę ani duży przyrost mięśni w tym treningu tylko raczej dla zdrowia i ładnego zarysowania sylwetki :?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 851
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium