SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak, zestaw nie jest zły.

Pompki na klatę też możesz robić w różnych płaszczyznach-równiez z rękami wąsko. Wtedy wchodzi mocniej w triceps.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
Dzięki.
A czy takie coś nie spompuje mi tylko góry? I te pompki robić w ten sam dzień czy np wymyślec ćwiczenia B i robić w drugi dzień??
Co do obciążeń mam w domu i muszę podjechać bo miałem kiedyś ławeczke i chyba 80kg.
Czy po prostu ćwiczyć tylko to co napisałem i jechać dzień później dzień przerwy i znowu czy dodać jeszcze do tego pompki??
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Na razie możesz robić jak masz. Natomiast z tego co piszesz to sprzętu nie masz mało więc warto go używać i urozmaicić trening.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak będziesz katował pompki to wiadomo że spompuje Ci górę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
Ok dzięki za odpowiedzi.
To ja będę robił jeden dzień podciaganie i nogi a drugi pompki plus coś na brzuch. Czyli plan jako tako mam w połowie ułożony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Możesz tak zrobić ale jak sobie ten sprzęt zorganizujesz to wówczas możesz co nieco rozbudować plan a ten teraz traktuj jako wprowadzający.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
Ok dzięki wielkie za odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę owocnych treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
siemka, wiecie może jak pogodzic treningi siłowe z koszykowka? codziennie w kosza gram minimumum 3 godziny, większość to sporadyczne rzuty i jakieś 1 na 1, ale chciałbym dac z siebie więcej i zrobić specjalne treningi koszykarskie pod wytrzymałość drybling rzut i inne ważne w koszu rzeczy, i na siłce specjalne pod zbudowanie masy mięśniowej i wyskok powiększyć, bo od miesiąca nic nie robię ze sobą no prócz kosza, a chce to zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Trening siłowy 2-3 razy w tygodniu i bardzo dużo jedzenia. Wtedy da się to pogodzić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
bardzo dużo to ile masz na myśli? dalej jestem na redukcji za miesiąc kończę ten deficyt, bo już ledwo chodzę, praktycznie codziennie deficyt 1000 kcal, ale czego się nie robi dla sylwetki xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium