SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcie mi ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez SONBATY z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do zrobienia solidnej masy i siły nadaje się enanthat szczególnie w
połaczeniu z metandienonem, nandrolonem, stanazolem , oxymetholonem.
Przykładowe połączenie 2 najbardziej u nas popularnych srodków : Enanthat
testosteronu 400-500mg tygodniowo + 30mg metadienonu
dziennie. Na takim cyklu niektórzy osiagają 10kg masy w ciągu 1 cyklu (ok
4-5 yygodni ) .
Czy to prawda???......

"Nigdy nie odkładaj niczego na później, jeśli czegoś bardzo chcesz i dążysz do tego z uporem i determinacją, to Twój wysiłek zostanie wynagrodzony i osiągniesz swój cel".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5774
podoradzane pomyliles dzialy

pozdrawiam!

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
400-500 mg testosteronu to stanowczo za dużo a w połączeniu z 30 mg metanabolu to szczyt głupoty.Spoko, zdobędziesz 10 kilo ale wody i opuchlizny na twarzy.Rozsądni zawodowcy nie biorą takich dawek a co dopiero amatorzy.Ne polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
to twój pirwszy cykl czy jak ? napisz coś więcej Ja bym strzelił (jeżeli to pierwsza) w on deka 1ml i czwartek 1ml deki + codziennie 3 mety po jednej tabletce do posiłków... Wiem, że nie spuchniesz po tym xxx kilo ale i nie bedziesz miał spadków

tMQ
Overclockers.pl
tweaking & overclocking
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Tak to prawda, ale masy, nie miesni. Szkoda, ze nie pisza ile spada tej masy po cyklu. Oczywiscie spadki mozna zminimalizowac przez stosowanie roznych srodku zakanczajacych kuracje. Kuracja to nie tylko koks, ale rowniez antyestrogeny, srodki powodujace powrot wlasnej produkcji testosteronu itp, krotko mowiac powodujace przywrocenie rownowagi hormonalnej w organizmie.
Do tMQ, stary nie udawaj fachowca, bo nim nie jestes, nie udzielaj porad. Zreszta ja tez nie jestem super specjalista od dopingu, ale napweno mam wieksza wiedze od Ciebie, praktyczna i teoretyczna.


Pozdrawiam
metrowiec

Zmieniony przez - metrowiec w dniu 2002-07-27 13:03:31

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4503
brawo Metrowiec!niech ludzie bez wiedzy teoretycznej i praktycznej nie udzielaja porad!!!!

rama

rama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
Metrowiec a czy ja gdzies napisałem, że uważam sie za specjalistę i że neguję to co piszesz ? Nie pisałem, więc po co mie z***ujesz ? Ja jestem za mniejszymi (delikatniejszymi) kuracjami... jak się to komus nie podoba to juz jego sprawa, to jest tylko moje zdanie i komus innemu nie musi sie podobac...

tMQ
Overclockers.pl
tweaking & overclocking
[email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

jak odruznic orginal od podroby

Wiecej