SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradźcie cos na temat mojego treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pon.klatka+triceps
sroda biceps+plecy
czwartek klatka+barki
sobota tylko przedramiona
no i oczywiscie na kazdym z tych treningow brzuch
cel=zwiekszenie masy miesniowej


serii na klatke 15
na bicepsy 10
tricepsy 12
barki 12
przedramiona (cwicze osobno) 6 SERII
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
założenia wydaja sie byl OK - ciekawe jeszcze jakie ćwiczenia wykonujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 466
Cholera jasna... A GDZIE QWA NOGI DO WACŁAWA?!!! Bez robienia nóg to za rok czy dwa będziesz wyglądał jak bocian... ale masz do tego prawo. I w ogóle to czemu trenujesz klatke 2x w tyg. a inne partie tylko 1x ?

Średnio zaawansowany pakier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
klatka-wyciskanie na plaskiej,wyciskanie w skosie glowa w gore,rozpietki,(glowa w dol)w czwartek
biceps uginanie ze sztanga,uginanie ze sztangielkami w siadzie lub na stojaco i w podporze o kolano

barki Arnoldki, wyciskanie zza glowy i unoszenie sztangielek bokiem w gore

plecy wioslowanie, podciaganie hantli w opadzie, przenoszenie sztangi lub hantli do tylu

przedramiona uginanie nadgarstkow podchwytem i nachwytem

mam 16 lat 177 cm wzrostu i 65 kg wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
dołóż nogi. Koleszka który chodzi do mnie na siłke ma ok. 195 cm wzrostu. Łape ma potężna. Wogóle jest potężny, ale nogi ma jak zapałk:P ja mam lepiej rozbudowane nogi a nie jestem nawet w połowie tak potężnie zbudowany jak on i mam 175 cm. Uwierz mi, że jak ma krótkie spodenki to śmiechowo wygląda

Reszta założeń spoko. Widze, że priorytetem twoim jest klatka. Uważaj na przetrenowanie.

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KAFARZYJE2 cwicze klatke 2x w tyg bo chce ja bardziej rozbudowac a co nie mozna????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
"wyciskanie zza glowy"
a tak na marginesie z racji wieku nie powinieneś wykonywać tego ćwiczenia. zbyt mocno obciąża kręgosłup. Możesz doprowadzić do zachamowania wzorstu albo skrzywienia ponieważ twoje kości są jeszcze bardzo słąbo rozwinięte

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawid_Fix wszystkie cwiczenia parte razy przestudiowalem z atlasu cwiczen i uwagi tez pisalo aby w tym cwiczeniu zachowac naturalna krzuwizne kregoslupa i nie uzywac zbyt duzych ciezarow i jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
staz?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
greku_806 staz 2,5 miesiaca dopiero zaczynam ale wczesniej tez machalem ciezarkami tylko tak wiesz....bez sensu tego mojego calego dotychczasowego "machania" to w sumie bedzie z pol roku ale tak naprawde to 2,5 miecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
"Dawid_Fix wszystkie cwiczenia parte razy przestudiowalem z atlasu cwiczen i uwagi tez pisalo aby w tym cwiczeniu zachowac naturalna krzuwizne kregoslupa i nie uzywac zbyt duzych ciezarow i jest OK"

Oj wy młodzi...nie jest ok. Zachowując naturalną krzywizne zabezpieczysz się przed kontuzją. Bo po to ją masz zachować. Jeżeli wyciskasz z mocnym wychyleniem i wygięciem to już wyciskasz max, ale jest to bardzo niebezpieczne.
W mojej wypowiedzi nie o to chodziło. Chciałem żebyś zrozumiał, że twój organizm przebiega bardzo bużliwy proces dojrzewania. Twój układ kostny jest daleki od pełnego rozwinięcia, a twoje kości są po prostu dość słąbe. Wykonując ćwiczenia która obciążają mocno kręgosłup - a wyciskanie zza karku jest takim ćwiczenie - to nawet jeśli zachowasz naturalną krzywiznę zmuszasz go do bardzo ciężkiej pracy i nakładania tak dużego nacisku na niego moża ZACHAMOWAĆ twój wzrost. Po drugie jak na mój gust masz za mały staż na to ćwiczenie ponieważ jest ono dość techniczne i kontuzjogenne (dobrze napisałęm ? :P) z racji nienaturalnej pozycji barków.

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening!Pomocy

Następny temat

trening po kontuzji barku

WHEY premium