SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doprawdy zumiewające

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 636
Witam wszystkich
Jako nowy mam jak zwykle podstawowy problem - waga.
Ale nie bede was tym zamęczał bo takich textów bylo juz tutaj tysiące, wiec dam sobie siana.
Chodzi mi o to ze intensywnie pracuje nad wagą. Przy wzroscie 180 waze niespelna 67 kilo i ani deko więcej.
Od ryżu z kurczakiem i makaronów malo mi d**y nie rozerwie a waga ani drgnie, no moze odrobine.Jest w tym tez trochę mojej winy bo posiłki nie sa o stałych porach i moze to jest skutkiem, bo czasami jak wracam z uczelni jestem w stanie zjesc paczke makaronu CALĄ !!!!
Nie piszcie żebym poszukałw archiwum bo juz to zrobilem i wiem mniej wiecej co trzeba robic.
Moje pytanie brzmi : czy białko sojowe ( w proszku ) moze byc traktowane na równi z różnymi np. olimp.
Bo dorwalem takie w sklepie dla alergików czy cos takiego i fajnie to wygląda.
Natomiast drugie pytanko to ktory z pośród suplementów byłby najlepszy. Cały czas mówie o podniesieniu wagi.
Aha bylbym zapomnial, czy dalo by się załapac z 5 kilo do czerwca ???
Z góry zerdecznie dziękuję

-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Nie wazne co Wy chcecie zrobic mi,
wazne co Ja chce zrobic Wam !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Co do bialka sojowego , no jesli nie masz kasy to od biedy moze byc. A jesli chodzi o suplementy, ja bym wybral jakiegos gainera skoro rzeczywiscie nie mozesz dostarczyc tyle kalorii choc wydaje mi sie ze za malo sie starasz po prostu jak tylko masz czas to jedz, jedz i jeszcze raz jedz niewazne czy jestes glodny czy nie po prostu jedz. Dorzuc tez kreatyne do tego - 5 kilo przy odrobinie wysilku musi Ci wskoczyc.
pozdrawiam i zycze duzych przyrostow


lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
dalrid nie mow ze szukales w archiwum (bez urazy), chyba ze przeczytanie 16 postow Ci wystarcza, Swiete slowa lukas3339, jesc jesc i jescze raz jesc pamietaj tylko zeby spozywac co najmniej 2-3 gram bialka dziennie na kg masy ciala

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba nie myslsales ze zaczniesz jesc a waga ci od razu skoczy o nie wiadomo ile ! ? Proponuje gainera i bialko serwatkowe. Do tego dobrze skomponowana dieta. Skoro nie masz czasu jesc w domu to jedz w terenie!

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Białko sojowe jest niepełnowartościowe, więc traktuj je jako ostateczność. Bez jedzenia nie ma masy, a jak nie masz czasu na jedzenie to zabieraj ze sobą gainera na uczelnię i to nie jedną porcję, ale tyle, abyś dostarczał białko i ww mniej więcej co 2-3 godz.

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1826
no wlasnie! ale czy mozna takiego gainera wymieszac sobie rano i spozyc na przyklad kolo poludnia? sami wiecie jak to sie beznadziejnie miesza bez miksera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
lepiej w szkole
bo po czasie zaczyna sie rozkladac
sam w polowych warunkach robi ze jakies 400ml mleka mam w butelce i wsypuje po troche proszku mieszam wsypuje zatrzase mieszam i tak az cale wleci i potem wymijam tez sposob i mixera niewymaga

==============================


Pozdrawiam was
"maly" termitek

http://www.czat.any.pl  http://www.napisy.any.pl  http://www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xena wynalazlam w magazynie Muscle Media Spring 2002 ze z tym bialkiem sojowym to nie jest tak do konca jak ty mowisz. Pisza oni tak "Najbardziej zaawansowana scala jesli chodzi o wartosc bialkowa jest Protein Digestibility Corrected Amino Acid (PDCAAS). Jest to skala wedlug Swiatowej Organizacji Zdrowia. Najwieksza wartosc w tej skali to 1.0 i ta wartosc jest uznawana jako completna dla czlowieka. I tak np Soy-protein isolate - potocznie Supro wraz z kazeina i bialkiem jaj ma wartosc 1.0 . Dla porownania bialko z wolowiny ma 0.92."
Pisza oni tez o badaniach jakie wykonali na facetach ktorzy jedli bialko wolowe i sojowe. Nie bylo miedzy nimi roznicy. Ci co jedli sojowe wcale nie mieli pogorszenia masy czy cos w tym stylu. W ogole polowe magazynu jest poswiecone bialku z roznych zrodel.
To sa slowa fachowcow. Ja nie wiem jaka jest prawda. Z checia bym kupila bialko sojowe supro ale nie mozna tego dostac. W stanach to maja. Pozostaje mi tylko bialko serwatkowe ktorego teoretycznie nie powinnam jesc bo mam alergie na mleko krowie no i 5 jajek z rana bleeeeeeee.
Co o tym sadzisz Xena ?
A tak juz troche prywatnie to czy moge do ciebie napisac na e-mila. Mam pare pytan i nie chce publicznie - no wiesz miedzy nami kobietami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
zuza] tak an marginesie moze jak u nas niemozesz dostac zagadaj z cyberpakerem moze mu sie uda skombinowac

==============================


Pozdrawiam was
"maly" termitek

http://www.czat.any.pl  http://www.napisy.any.pl  http://www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
to o czym pisalam dotyczy osób, które chcą zwiększać masę. Do tego potrzebne są wszystkie amino egzo- i endogenne. Z tego co mi mówili na seminariach to bialko sojowe nie zawiera wszystkich.

A propo maila, nie ma sprawy, pisz i pytaj. Jestem teraz tu już na dłużej, adres - w profilu

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no porazka ale sie zdenerwowalam. Xena ja w ogole nie moge znalesc twojego adresu internetowego. Probowalam wyslac do ciebie list z SFD ale cos sie pokopalo w serwerze i szlak wzial moj list. Wsciekla jestem bo pracowalam nad nim troche. Xena podam ci moj adres - jesli mozesz wyslij do mnie prosze nawet pusty list i ja juz bede wiedziala jaki jest twoj adres. No i wtedy jakos sie moze w koncu dogadam z toba.

[email protected]

Pozdrawiam Zozia
NO PAIN NO GAIN
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. ketozy

Następny temat

Blok czekoladowy

WHEY premium