SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping zdjecia-dlaczego moje tematy nie zostaly dodane?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1521
Witam serdecznie,
zgodnie z regulaminem i instrukcja dodalem zdjecia dwoch nowych firm ktore jeszcze nie sa obecne w dziale "doping-zdjecia" do tematu:
https://www.sfd.pl/UZUPEŁNIANIE_TEMATÓW__zgłoszenia_zdjęć_&_informacji-t1006679-s19.html na stronie 19 i 20.
Firmy to Reus Pharma oraz Sterogen. Oprocz zdjec opisalem produkty jakie sa dostepne z obu firm zgodnie z tym jak jest przykazane- wiec informacje sa kompletne.
Minelo juz duzo czasu, zdjecia zostaly dodane 17 marca i nadal nie sa wrzucone przez moderatorow jako nowe posty, mimo iz o to prosilem na privie.
Uprzejmie prosze o wyjasnienie sprawy,z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21746 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Witaj, nie dostałem ani jednej powiadomki do w/p tematu ani tym bardziej od Ciebie z jakąkolwiek prośbą o dodanie nowego tematu w DZ. Zaraz przyjrzę się tej sprawie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1521
Krzykacz, nie mialem na mysli akurat Ciebie tylko innego moderatora ale zgodnie z dobrym wychowaniem niechce strzelac z dupy kto, co i dlatego napisalem ogolnie. Dziekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21746 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Z pewnością coś nie zagrało z powiadomkami, ale mogłeś też zwiększyć swoje szanse informując wszystkich moderatorów działu. Przejrzałem materiał, wszystko wygląda dobrze, w dniu dzisiejszym zajmę się tym

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium