SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping Humor.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez decadeuko z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Jak ktos ma ciekawa,smieszna historie z uzyciem dopingu lub wypowiedzi na temat dopingu(danego srodka) to niech tu pisze.Wiadomo,ze sterydy to nie zabawa,ale czasem wzbiera na smiech...albo politowanie.
Poniewaz wymyslilem-to napisze przypadek z zycia wziety...

Odwiedzilem znajomego i pogadalem z nim,a pozniej zapytalem go czy cwiczy jeszcze,bo pamietam ze cwiczyl i jakis tam cykl za soba ma.
A on mi na to
-nie...teraz nie cwicze,czasami pompki robie i z 5tabletek metki zjem(powiedzial z calkiem powazna mina)
Ja
-eeee...łykasz 5tabsow mety do pompek?
A on mi na to
-no pewnie,metke to zawsze mozna se lyknac-zawsze cos tam da.

Niewiem czy to smieszne czy bardziej godne politowania...ale tak bylo.


Kolejna historia tez z udzialem amatora dopingu i pompek(i to calkiem niedawno bylo)
Na czwartek mialem dostarczyc do pracy znajomemu 100tab.mety.Jednak jakos zapomnialem o tym...znajomy zaczany sie zalic
-no czemu mi nie przywiozles,ku*wa jutro juz piatek,a ja przeciez w sobote ide na wesele.
Poczatkowo pomyslalem,no tak w sumie zobacze sie z nim dopiero w poniedzialek,bo pracujemy w roznym systemie godzin,ale co ma metanabol do wesela?
Wiec zpytowywuje go
-ale o co Ci chodzi?Po co Ci metax na wesele?
A on mi na to(z powazna mina)
-no jak to po co?!?Ja zawsze tak robie na takie imprezy pije ze 3litry wody,łykam 10tab.mietka robie pompki i szerszy w barkach jestem-do gajerka to za***iscie wyglada jak taki szerszy jestem.Nie robiles tak?
Ta odpowiedz mnie .rozwalila..

off

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
no mam tez podobne kolega zaczynal cwiczyc ja go pytam na sucho jedziesz? a on odpowiada nie na mase bylem roz***any hehehe

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
To wszystko chooj - to jest niezle (autorstwa Venoma)

Przyszedl kiedys do mnie KOŃ... wygladał jak GORYL... WIELKI!!! wazyl prawie 130kg... poprosil o rozpisanie cyklu... pogadalismy ze 2 godziny, komunikacja z nim nie byla latwa ale po jakims czasie dowiedzialem sie ile czego podjadal w ciagu ostatniego roku... niemalo ;)

rozpisalem znacznie mniej ale i tak sporo... nie pamietam dokladnie ;))))) costam+costam+metka (ostatni skladnik jako jedyny w tabl jest istotny dla dalszej czesci opowiadanka ;) dawki byly do jego wagi i jakosci muskulatury wg mnie odpowiednie a metka szla tak: 1tydz 3/dz ; 2tydz 6/dz ; 3tydz 9/dz utrzymanie dawki i zejscie...

"zejscie" ktore prawie nastapilo hehehe bo po 3ch tyg dowiedzialem sie, ze KONIA zawiezli do szpitala z niespotykanie ostra zoltaczka... dowiedzialem sie tez, ze nie jestem u KONIA popularny, wiec po paru dniach pojechalem go odwiedzic...

lezal na lozku... wygladal mizerniej niz wtedy gdy go ostatnio widzialem ale ludzie na sasiednich lozkach i tak patrzyli na niego jak na ufo... nie dziwota - po to trenowal ;) przysiadlem... zagadalem... byl ZLY. Ciagle powtarzal k***a i ch*j pomiedzy te slowa wplatajac to co lekarz powiedzial jemu - ze w zyciu nie slyszal, zeby ktos zjadl tyle metanabolu...

TYLE? - spytalem- przeciez znam ludzi ktorzy naprawde z tym przesadzaja zjadajac ich po 4 listki dziennie - mowie... To na ch** kazales mi zjadac 9 listkow??? - spytal KON?

Zdretwialem... przetkalem uszy, spojrzalem na niego ze wspolczuciem i wyjasnilem, ze chodzilo mi o tabletki/dzien... Tak malo nawet by mnie nie ruszylo - powiedzial KON - bylem pewny, ze chodzi o listki...

Nieporozumienie bylo wyjasnione, wiec pogadalismy jeszcze chwile po ktorej pozegnalem sie i wyszedlem na miekkich nogach dziekujac producentowi omnadrenu, ze pakuje swoj lek tylko po 5 amp w pudelku, bo KON mial rozpisane 3/tydz na szczycie - 3pudelka wg niego oczywiscie, bo 3 ampulki "w ogole by go nie ruszyly" za to deke bral grzecznie... 600mg czyli 3 amp/tydz na szczycie... bo kolega z ktorym omawial rozpisany przeze mnie cykl mu powiedzial, ze to strasznie mocny koks i ze boi sie czy to nie bedzie dla niego ZA DUZO...

kilka miesiecy pozniej spotkalem KONIA w dyskotece... byl wielki... pogadalismy, powiedzial, ze metki mu nie wolno juz... i w ogole tabletek... no to bierze omke... "omka dobra jest nie? Bo tych zagranicznych wynalazkow to ja nie uznaje"...

od tego czasu zawsze pisze jasno i wyraznie tlumacze, ze chodzi o sztuki... nie o kontenery ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
nic nie pobije mojego kumpla jak bral 5 tabsów mety i szedł sie na***ac jakims tanim winem typu cawarlier na pytanie po co bierze mete odpowiadał "nie chce zeby mi cos spadło" szkoda tylko chłopaka bo z mojego roku a wąrobe ma jak sito.

to Venoma czytalem dawno ale i tak wymiata

Zmieniony przez - evernever w dniu 2005-09-21 11:54:57

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Dobre obydwa kubusie

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
jeszcze mi sie przypomniało odnosnie kumpla, zaczął brac w wieku 16 lat, zero odbloku, osłonek, witamin total nic. zjadł ponad 250tabsów, na 4 cykle, jak konczyl cykla jakis rok temu, to nie mógł z rana nic jesc bo all zwracał. od roku nie bierze nic, czesto pije i zadko cwiczy.

w sumie duzo jest takich przypadków, typas z mojej bylej klasy, 10 shot oma +150 meta, woda ponad 10kg mu poszła, co cyklu zaczal pic i cpac, spadło mu 15kg. gdzie tu sens gdzie logika ????

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 822
koksa trza brac bo to zlote je
pikne zdrowe je o tak
ale ZARA
placic mnie za to bo to nie ma nic za darmo!
koksa to jest komu brac tylko robic nima komu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
gdy twa lapa ma trzy trzy
gdy wyciskasz 50 i leca ci lzy
gdy dieta i suple nic nie daja
gdy kumple z klatki sie posmiewaja
to jednyne co masz zrobic
to metana sobie sprawic

po rozpiske na osiedle
szybko wtedy sie pobiegnie
bo koledzy dobrze wiedza
jak metana se podjedza
ile kilo w bica wejdzie
ile masy nam przybedzie

by.don

100 metki dla lepszej sylwetki!

Trochę metki dla poprawienia sylwetki!

Metka z rana jak śmietana!

Nie ma sylwetki bez metki!

Bez masy nie ma klasy (nie o metce, ale też dobre)

Nie trzeba dietki jak jesz metki tabletki! (to moja twórczość)

troche metanu dla zbyt zdrowego organu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metke można zawsze zjeść czy po cztery czy po sześć (tabletek dla sciśłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deka deka deka-dick

masa rośnie - kut.as znikł

Zmieniony przez - gamon w dniu 2005-09-21 12:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
po kiego takie kijowe wierszyki wklejacie ?? wklejcie moze cos o d****nych cyklach, postepowaniu ludzi itd

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia-Piwnica-Sasiedzi :/

Następny temat

Kulturysta robota

WHEY premium