SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Doping, a zostanie policjantem

Wysłana -
Witam! Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z dostaniem się do wyższej szkoły policji, a braniem sterydów, czy na początku są jakieś badania, czy mogą się do czegoś przyczepić itp
Wysłana -
Policja, czyli służba mundurowa, jest umundurowaną i uzbrojoną formacją służącą społeczeństwu. Podlega ona ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych.

Część osób trenujących sięga w pewnym momencie po doping. Rozwodzenie się nad tym, czy jest to złe, czy może dobre nie jest tematem tego postu. Jednak w sytuacji, gdy chcemy pełnić służbę mundurową, warto przemyśleć tę kwestię. W prawdzie w czasie rekrutacji do Policji nikt nie będzie Cię badał na obecność sterydów w organizmie, czy podwyższonego poziomu testosteronu. Jednak wykonuje się badania np. wątrobowe, takie jak:

- ALAT (aminotransferaza alaninowa),
- AspAT (aminotransferaza asparaginowa).
- Bilirubina całkowita.

Wyniki te w czasie lub nawet długo po stosowaniu środków dopingujących mogą być podwyższone, co zdecydowanie będzie miało wpływ na wyniki komisji lekarskiej. Niestety możesz ich nie przejść. Zdecydowanie warto mieć to na uwadze. Poza tym dojście organizmu do homeostazy po długich cyklach sterydowych często wymaga wiele czasu. Niekiedy nawet lat, co może mieć wpływ na wyniki krwi, czy innych parametrów.
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zadzwoń do kadr i zapytaj .
Wysłana -
Filipek71
Witam! Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z dostaniem się do wyższej szkoły policji, a braniem sterydów, czy na początku są jakieś badania, czy mogą się do czegoś przyczepić itp


Psychotesty w tym momencie oblałes
Wysłana -
pujdziesz siedziec
Wysłana -
Za granicą na każdej budowie czy magazynie lepsza prace znajdziesz, nie dość, że o sterydy się nikt czepiać nie będzie to jeszcze ch** mówić nie będą.

PS. Z szacunkiem do pracowników budowlanych i magazynowych ofc
Wysłana -
Zapytaj tego od kogo bedziesz chcial kupic sterydy.
Jak Ci nie wstyd???? Powinienes swiecic przykladem, przechodzic tylko na zielonym, jezdzic 90km/h, wypastowane buty, spodnie na kant a Ty tu takie te chcesz brac???? Wstyd! Sodomia i gomoria!
Wysłana -
Ronie Colemana zapytaj


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2018-01-04 23:17:52
Wysłana -
Chcesz powiedzieć ze colaman brał sterydy ??
Wysłana -
Uważam, że nie. Miał gen po prostu.

A co do tematu - mam kilku znajomych w policji, na forum też już bywały podobne pytania i podobno mają regularnie testy na narkotyki i sterydiany.


Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2018-01-04 23:24:30
Wysłana -
Rony jest czysty .

Gdzie tam testy jak oni nie maja siana na testery dla kierowców
Wysłana -
Jak bylem w wojsku to badali mocz i mowili ze test na wszystko: dragi sterydy itp. Mi nic nie wyszło A bakalem 2 dni wcześniej i byłem na bombie. Jak jest w policji to nie wiem.
Ps. Panowie po co ten hate? Jak już jest w policji to niech przynajmniej wygląda.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź