SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dopiecie koncowej redukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Czesc. Jestem 5 miesiecy na redukcji. Wiem ze to za długo ale jeszcze nie ogarniałem tematu. Z 84kg i 24%bf zleciało do 77kg i 17% bf i na tym koniec. Przy zerowym zapotrzebowaniu miałem około 3100kcal i redukcje od potreningu.pl posżło na 2.500 zleciało troche kg pozniej obcinałem i dodałem aeroby i schodziło. Od miesiaca waga nie rusza. Wyliczajac zapotrzebowanie ze wzoru obliczyłem w dni nie treningowe 2400 a w dni treningowe 2700 liczac 400kcal według budowy ciała. Zawsze myslałem ze jestem ekto ale mam szerokie biodra i tłuszczu sie zbiera wiec chyba endo. Tym sposobem wyszlo j.w. Ten tydzien bazowałem na 2800-3000kcal by zwiekszyc metabolizm. oraz ograniczyłem nieco ruch. Od poniedziałku chce wejsc na 2700kcal w pon sroda piatek siłownia fbw wtorek czwartek sobota interwały na rowerze stacjonarnym( 20 min , 45sekund tempo 50-60% i 15 sekund tempo 90-95%) Przede wszystkim zatłuszczenie mam w okolicach brzucha i doł kregosłupa przez co nie widac zbytnio sylwetki litery V. Dodam rozniez ze ten tydzien jak i 2 nastepne mam urlop ktory spedzam w domu, Szczegolnie trening nie idzie mi super ze wzgledu na samopoczucie i po czesci upał. Jestem przyzwyczajony na wstania wczesnie rano, praca, obiad trening i spac. Ogolnie cały dzien w ruchu. Mimo ze zmeczenie po pracy na trening ide zwawo a teraz ogolnie za duzo snu i nie obudzony. No nic trzeba przecierpiec a on wrzesnia na 100% obrotów.

Moje wymiary przed redukcja i teraz
84-77kg
94-80cm pas
klata 103-97 cm
biceps 36 - 34cm
udo 61-60cm
biodra 105-100

Co do treningu poł roku leciałem push pull. Na okres letni wrzuciłem fbw

A
wykroki 4s
wyciskanie sztangi na poziomej 4 s
martwy ciag ( chyba musze zmienic bo mam bole kregosłupa na dolnym odcinku)
ohp 3s
franzucy hantlem 3s
uginanie hantli z supinacja 3 s
8 min abs

B
przysiad ze sztanga na karku 4s
wyciskanie hantli na skosie 4 s
podciaganie nachwytem 3 s
wiosłowanie hantla 2s
unoszenie hantli na boki 3s
prostowanie ramienia w opadzie 3 s
uginanie sztangi łamanej 3s
8 min abs
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Szkielet34232
Ujac w sensie zapisac kcal w dzienniku ;) gotowana troche ponad 100kcal. Smazona ponad 200-250. Rozumiem ze nie przykladac bardzo duzej uwagi na to czy to 150 czy 200


Myśle, ze nie ma co się przejmować .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Trening wygląda dobrze choć ogólnie jak za długo trzymasz się redukcji to trzeba czasem podbić te kalorie albo nimi rotować.
Przez 5 miesięcy to niewiele zredukowałeś.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Jak mówiłem. Do czerwca zeszlo 6 kg i 10 cm w pasie. Przez 2 miesiące lecialo juz tylko 4 cm w pasie ze wzgledu na brak zmniejszenie kcal lecz dlatego ze bylaby to głodówka 200kcal ze względu na rozpoczęcie z 2500. Teraz jak mowie polecialem tydzień na 2800-3000 kcal by od jutro na 2700 i dosc troche wysilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
To ta na razie pozostaw i obserwuj zmiany. Jak zejdziesz z kaloriami za nisko to redukcja jeszcze bardziej zwolni.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Wczesniej podnioslem kcal do 3000 bo uwzglednilem 700 kcal jako ekto. Teraz 400 endo. Zobacze tydzien ten
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Szkielet34232
Wczesniej podnioslem kcal do 3000 bo uwzglednilem 700 kcal jako ekto. Teraz 400 endo. Zobacze tydzien ten


Ale jesteś na 700kcal plusie ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Obliczajac zapotrzebowanie neat ekto dawałem 700kcal przez co wychodziło 3000 tys. Sylwetka wskazuje raczej endo wiec neat 400 dalem i dlatego zerowy bilans wyszlo 2700 i tak ten tydzien lece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Jeszcze szybkie pytanie co do tłuszczy. Czy polewajac na kasze 2 lyzki stolowe oleju kokosowego moge zaliczyc jako 20 gr tluszczy czyli 180kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Szkielet34232
Jeszcze szybkie pytanie co do tłuszczy. Czy polewajac na kasze 2 lyzki stolowe oleju kokosowego moge zaliczyc jako 20 gr tluszczy czyli 180kcal?



Tak ale musisz sprawdzić czy nie będzie dyskomfortu w brzuchu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Nic takiego nie wyczuwam. Ostatnie pytanie co do odzywiania ktore czesto mi sie przytrafia a nie chce na to tylko zakladac tematu a dziale odzywiania. Ile kcal ujac w smazonym filecie z kurczaka na patelni bez oleju w papirusie po prostu ?
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Szkielet34232
Nic takiego nie wyczuwam. Ostatnie pytanie co do odzywiania ktore czesto mi sie przytrafia a nie chce na to tylko zakladac tematu a dziale odzywiania. Ile kcal ujac w smazonym filecie z kurczaka na patelni bez oleju w papirusie po prostu ?



A po co chcesz odejmować ? Nie musisz być aż tak skrupulatny.

Kontroluj przede wszystkim wegle.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening.

Następny temat

Trening na siłowni tylko w weekendy. Czy jest sens?

WHEY premium