SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dopasowanie planu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1293

Ankieta

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Wstawione

Wiek

20 lat

Waga

74 kg

Wzrost

175 cm

Staż treningowy

4 lata

Obwód pasa

85 cm

Obwód klatki piersiowej

97 cm

Obwód uda

57 cm

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

brak

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

silownia 3/4

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

IF/kulturystyczna, W/B/F 50%/30%/20%

Wrażliwość na stymulanty

nie

Możliwosci finansowe

200 PLN

Cel/problem/opis

Redukcja "chudy model" (65kg, 9%)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce się kłóci z trenerami od SFD, u których kupiłem plan, ale każdy chyba się mną zgodzi ze najlepszy plan jest ten który z uśmiechem idziemy zmotywowani na siłownię z myślami dzisiaj zrobię krok w kierunku moich celi Dlatego chciałem razem z wami ułożyć małą poprawkę, zanim zacznę niepotrzebnie spamować skrzynkę trenerowi.

Obecnie trenuje 2-dniowym splitem push + nogi / pull + nogi.

Plan, który dostałem to 4-dniowy split
(1- klatka, Biceps; 2- nogi; 3- barki, triceps; 4- plecy, motyle, brzuch)


Zanim rozpisze przykładowy plan z moimi ulubionymi ćwiczeniami chciałbym się dowiedzieć, którego splita mi proponujecie.

czego nie na widze jest "leg day" chętniej trenuje, kiedy nogi są kombinowanie z innymi ćwiczeniami :)





Zmieniony przez - sewi700 w dniu 2017-04-02 22:14:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Po co korzystasz z pomocy kogoś od kogo wiesz lepiej czego chcesz? Po co kupować plan jak i tak układasz swój?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przemyślane decyzje zdarzają się uczymy się na błędach :)

Ja mam swój Arsenal ulubionych ćwiczeń, moje pytanie jest w jakim splicie mam je rozłożyć bioradz pod uwagę ankietę, sylwetkę, i streść postu :)

chciałem wiedzieć czy popieracie moja teorie, czy musze schować moje zdanie w worek i robić to co ułoży trener. Po prostu myślałem ze może to co ja uważam za słuszne nie jest aż tak skuteczne, i może lepiej by było zmienić zdanie i posłuchać innych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Osobiście uważam że jak idę do trenera to słucham się jego. Jak wiem lepiej to nie idę do trenera.
Poza tym łączenie nóg z czymkolwiek rzeczywiście jest mega słabym połączeniem. Osobiście po nogach nie mam sił nawet na szybkie zrobienie brzucha a co tu mówić o innych partiach. Tkwienie na "swoich ulubionych"ćwiczeniach też może okazać się nieefektywne w dłuższej perspektywie czasu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
sewi700


Ja mam swój Arsenal ulubionych ćwiczeń, moje pytanie jest w jakim splicie mam je rozłożyć bioradz pod uwagę ankietę, sylwetkę, i streść postu :)
)


I to ze masz swoj zestaw moze spowodowac to ze robisz ciagle podobnie i zbyt malo bodzcow dostarczasz , uwazam podobnie jak kolega wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem co macie na msyli.

Po szkole wstawię mój plan, którym dotąd trenowałem oraz trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Ale po co? Zaufaj trenerowi. To nie są ludzie z łapanki. To są ludzie którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu na żywo jak i online.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
jak wolisz splita, to zasugeruj to trenerowi, zeby zmienilCI plan na taki, ajki Ty preferujesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na przyszlosc pisz w jednym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomQ-MAG
jak wolisz splita, to zasugeruj to trenerowi, zeby zmienilCI plan na taki, ajki Ty preferujesz


dokladnie on zawsze uwzgledni Twoje preferncje ale musi byc zrobione wg jego metodyki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trizer a 15-latek

Następny temat

Odpowiedni deficyt

Wiecej