SFD.pl Trening w domu

Dodaj odpowiedź

Domowy sposób na kaloryfer.

Wysłana -
Witam. Chciałbym się dowiedzieć, co i jak powinienem teraz robić, aby osiągnąć kaloryfer?
Kiedyś byłem dosyć "gruby", schudłem dużo i wyrosłem, zacząłem ćwiczyć brzuszki (ćwiczyłem około 3 miesięcy) po 100-150 brzuszków dziennie. Później była przygoda z a6w, którą zakończyłem niestety po 33 dniach.. Diety żadnej nie mam, gdyż nie potrafię ułożyć, a kiedy szukałem, to pisało coś w stylu "mniej tego, więcej tego". Jeżeli będzie potrzebne, to dam zdjęcie brzucha. :) Proszę o poradę..
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Trening całego ciała. Na koniec kilka serii ćwiczeń na brzuch. Do tego zmiana nawyków żywieniowych i aeroby.

Wszystko w tematach podwieszonych, tutaj w dziale.
Wysłana -
Czyli samo robienie brzuszków i np. bieganie nie wystarczy? ://
Wysłana -
Będziesz po prostu wychudzony. Co w tym atrakcyjnego/estetycznego?
Wysłana -
chcesz kaloryfer? musisz wziąc się za dietę. Innego wyjścia nie ma jesli nie jesteś jednym z tych mega szczesliwców z zaj**istym genem
Wysłana -
Wychudzony? Ja nie muszę mieć masy, chcę po prostu, aby mięśnie były dosyć widoczne, bo, za prawdziwe umięśnianie ciała wezmę się w późniejszym wieku. ;)

Mógłby ktoś mi ułożyć jakąś dietkę, żebym mniej więcej wiedział, jak się odżywiać itd? Sam kompletnie się na tym nie znam...
Wysłana -
Może jemu chodzi zwyczajnie o szczupłą sylwetkę. Chce mieć te zarysy na brzuchu to niech ma, przecież nikt mu nie zabroni, ale byle by ćwiczył całe ciało.

Dział "Odżywianie" i tam szukaj 10 zasad żywieniowych
Wysłana -
Wszystko jest w podwieszonych, nie trzeba daleko szukać.
Wysłana -
Już mam szczupłą sylwetkę, zależy mi tylko na zarysach. :P Dopiero za kilka lat, zacznę trenować "na poważnie" :)

EDIT.
Jeszcze jedno pytanko, co lepiej robić, ABS 2, czy zwykłe brzuszki i pompki?

Zmieniony przez - VanFire w dniu 2013-06-27 01:12:58
Wysłana -
ani to ani to
Wysłana -
W takim razie co mam robić? Nie mam siłowni niedaleko domu, a diety sam niestety nie potrafię sobie ułożyć...
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź