SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowy sposób na kaloryfer.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Masz wakacje, więc możesz troche poczytać.
Nikt Ci diety nei każe układać, masz po prostu ogarnać michę. Do tego trening całego ciała i tyle.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
No to rozumiem, mam ogarnąć to co jem, i po prostu ćwiczyć, a dojdę do celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak. Trening dla początkujących, podwieszony Mawashiego. Zacznij od tego planu.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
Jeszcze jedno pytanko. A więc tak, ogarnę to co jem, a co do ćwiczeń, to może być coś takiego?
- rozgrzewka
- pompki (w seriach)
- brzuszki ( -||- )
- podciąganie się na drążku
- podciąganie nóg na drążku (mięśnie brzucha)

Coś dodać? Naprawdę, dopiero zaczynam przygodę z "kulturystyką", więc tak dopytuję, aby jak najszybciej poczuć mięsień i widzieć efekty.

Zmieniony przez - VanFire w dniu 2013-06-27 19:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
Podpowie ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dałem Ci gotowy plan, a Ty kombinujesz bez sensu. Nikomu się nie chce poprawiać.
A efekty nie przychodzą szybko na to bym się nie nastawiał.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
Rozumiem, ale plan który podałeś, jest do tego, by powoli szykować się do poważnego ciśnięcia na siłowni. Ja na siłownię mam jeszcze czas, teraz chcę jedynie poprawić swój wygląd, gdyż jestem szczupły. Chcę jedynie dodać wyglądu mięśni, bo wiadomo, że samo bycie szczupłym, to nic fajnego. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Dobrym przygotowaniem na siłownie jest mawashi. FBW przygotowuje twoje ciało do cięższych treningów jakimi będą choćby splity od mawashiego. Zdobył byś wtedy solidne podstawy. Trening podany przez Venc1LQ, też przyniesie z czasem efekty, aczkolwiek jest to trening oparty na trenowaniu z własną masa ciała, a na siłce raczej będziesz ćwiczył z różnymi ciężarami. Wszystko zależy od tego do czego zmierzasz. Jeśli swój późniejszy trening kierujesz na siłkę, to dobrze by było mieć jakieś ciężary. Jeśli chcesz nabrać masy, to dieta raczej będzie tu nie zbędna, a przynajmniej jej podstawy, wszystko masz napisane w podwieszonych tematach.

Zmieniony przez - dawid34312 w dniu 2013-06-28 14:29:37

Zmieniony przez - dawid34312 w dniu 2013-06-28 14:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
No właśnie chciałbym trenować na swojej masie - mam 168 cm wzrostu (ale teraz szczególnie rosnę) i ważę 51 kg. Mięśnie brzucha mam w miarę wyćwiczone, tylko tak jakby drobna tkanka tłuszczowa (niewielka) je przysłaniała. Zależy mi, aby mięśnie były bardziej widoczne, a klatka trochę bardziej rozbudowana.

Zmieniony przez - VanFire w dniu 2013-06-28 14:50:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Tym bardziej ćwicz całe ciało, żeby nie nabawić się dysproporcji, z tego co wyczytałem i słyszałem to trening Oliviera Lafaya to świetny trening z masa własnego ciała, skazany podobno też jest niczego sobie. Wśród znajomych jest jeden co cisnął skazanym i efekty były zaj**iste. Aczkolwiek warto również zaopatrzyć się w podstawy dotyczące treningu zawarte w podwieszonych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan bez sprzętu na siłe

Następny temat

Ćwiczenia w domu dla 14 latka na klatkę i biceps

WHEY premium