SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowy sposób na kaloryfer.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
Witam. Chciałbym się dowiedzieć, co i jak powinienem teraz robić, aby osiągnąć kaloryfer?
Kiedyś byłem dosyć "gruby", schudłem dużo i wyrosłem, zacząłem ćwiczyć brzuszki (ćwiczyłem około 3 miesięcy) po 100-150 brzuszków dziennie. Później była przygoda z a6w, którą zakończyłem niestety po 33 dniach.. Diety żadnej nie mam, gdyż nie potrafię ułożyć, a kiedy szukałem, to pisało coś w stylu "mniej tego, więcej tego". Jeżeli będzie potrzebne, to dam zdjęcie brzucha. :) Proszę o poradę..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I posłuchaj Pana Venc1lq i zacznij porządnie jeść :) Z dodatnim bilansem. Sporządź całą rozpiskę to co jesz - mniej więcej codziennie, sprawdź ile to węgli, białek, tłuszczy - Później wstaw na forum w odpowiednim miejscu. Pomogą Ci bardziej doświadczone osoby.
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie
+
http://potreningu.pl/diety/produkty

Wszystko jest na forum. Wystarczy poszukać.
Szczególnie przydatne są podwieszone w Junior SFD :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening całego ciała. Na koniec kilka serii ćwiczeń na brzuch. Do tego zmiana nawyków żywieniowych i aeroby.

Wszystko w tematach podwieszonych, tutaj w dziale.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
Czyli samo robienie brzuszków i np. bieganie nie wystarczy? ://
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Będziesz po prostu wychudzony. Co w tym atrakcyjnego/estetycznego?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
chcesz kaloryfer? musisz wziąc się za dietę. Innego wyjścia nie ma jesli nie jesteś jednym z tych mega szczesliwców z zaj**istym genem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
Wychudzony? Ja nie muszę mieć masy, chcę po prostu, aby mięśnie były dosyć widoczne, bo, za prawdziwe umięśnianie ciała wezmę się w późniejszym wieku. ;)

Mógłby ktoś mi ułożyć jakąś dietkę, żebym mniej więcej wiedział, jak się odżywiać itd? Sam kompletnie się na tym nie znam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może jemu chodzi zwyczajnie o szczupłą sylwetkę. Chce mieć te zarysy na brzuchu to niech ma, przecież nikt mu nie zabroni, ale byle by ćwiczył całe ciało.

Dział "Odżywianie" i tam szukaj 10 zasad żywieniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko jest w podwieszonych, nie trzeba daleko szukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
Już mam szczupłą sylwetkę, zależy mi tylko na zarysach. :P Dopiero za kilka lat, zacznę trenować "na poważnie" :)

EDIT.
Jeszcze jedno pytanko, co lepiej robić, ABS 2, czy zwykłe brzuszki i pompki?

Zmieniony przez - VanFire w dniu 2013-06-27 01:12:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
ani to ani to

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
W takim razie co mam robić? Nie mam siłowni niedaleko domu, a diety sam niestety nie potrafię sobie ułożyć...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan bez sprzętu na siłe

Następny temat

Ćwiczenia w domu dla 14 latka na klatkę i biceps

WHEY premium