SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowe sposoby redukcji masy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Witam

Jestem nowym użytkownikiem forum i chciałbym się z wami serdecznie przywitać i jednocześnie zwrócić o pomoc

Mój problem wygląda następująco. Otóż chciałbym schudnąć jednak nie mam dostępu do siłowni i jeżeli to możliwe to chciałbym ogarnąć podstawy jak zrobić żeby zrzucić podstawowe kilogramy. Wiem że na własną ręke nic nie zrobię a czytanie o mało efektywnych dietach nie jest najlepszym rozwiązaniem

Doszedłem do wniosku że najlepiej by było zacząć tutaj, spytać was, tych którzy już mają szerokie pojęcie na temat tego jak zrzucić zbędne kg.

Mam 185/186 cm wzrostu i ważę 106 kilogramów. Lekarze stwierdził że nie mam typowej budowy ciała dla ludzi z nadwagą, tylko że jestem mocno zbity i nie widać tak po mnie tych kilogramów ale. Na potrzeby jestem w stanie dorzucić zdjęcia jak teraz wyglądam.

Jakiś czas temu biegałem ale po prostu odpuściłem. Dystans okolo 6.5 kilometrów - 30 minut biegania - to wtedy robilem i coś tam z wagi zeszło ale teraz chciałbym wziąśc się na poważnie.

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki, od czego mam zacząć. Jak mają mniej wiecej wyglądać posiłki, w jakich racjach dziennych, jakie mógłbym wykonywać ćwiczenia.

Byłbym za to naprawdę wdzięczny.

Pozdrawiam




Zmieniony przez - Independent w dniu 2013-06-11 17:56:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6084
dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, to podstawa i do tego jakies aeroby zacznij np. od lekkiego biegu i zwiekszaj intensywnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
sorry ale nie chce mi się wierzyć że dystans 6,5 km pokonywałeś w 30 min z taką nadwagą :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Zaczynam niedługo biegać, od przyszłego tygodnia po egzaminach zawodowych i po około tygodniulub dwóch biegania żeby ogarnąć mniej więcej formę podeśle Ci zrzut ekranu z endomondo ;) - uwierzysz.

Zmieniony przez - Independent w dniu 2013-06-11 22:36:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
czekam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 560
jaśli sam tego nie ułożysz nikt tego nie ułoży chyba że za kase... https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lekka redukcja

Następny temat

Czy czas masowac?

WHEY premium