SFD.pl Odchudzanie i forma po męsku

Dodaj odpowiedź

Domowe sposoby redukcji masy

Wysłana -
Witam

Jestem nowym użytkownikiem forum i chciałbym się z wami serdecznie przywitać i jednocześnie zwrócić o pomoc

Mój problem wygląda następująco. Otóż chciałbym schudnąć jednak nie mam dostępu do siłowni i jeżeli to możliwe to chciałbym ogarnąć podstawy jak zrobić żeby zrzucić podstawowe kilogramy. Wiem że na własną ręke nic nie zrobię a czytanie o mało efektywnych dietach nie jest najlepszym rozwiązaniem

Doszedłem do wniosku że najlepiej by było zacząć tutaj, spytać was, tych którzy już mają szerokie pojęcie na temat tego jak zrzucić zbędne kg.

Mam 185/186 cm wzrostu i ważę 106 kilogramów. Lekarze stwierdził że nie mam typowej budowy ciała dla ludzi z nadwagą, tylko że jestem mocno zbity i nie widać tak po mnie tych kilogramów ale. Na potrzeby jestem w stanie dorzucić zdjęcia jak teraz wyglądam.

Jakiś czas temu biegałem ale po prostu odpuściłem. Dystans okolo 6.5 kilometrów - 30 minut biegania - to wtedy robilem i coś tam z wagi zeszło ale teraz chciałbym wziąśc się na poważnie.

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki, od czego mam zacząć. Jak mają mniej wiecej wyglądać posiłki, w jakich racjach dziennych, jakie mógłbym wykonywać ćwiczenia.

Byłbym za to naprawdę wdzięczny.

Pozdrawiam
Zmieniony przez - Independent w dniu 2013-06-11 17:56:59
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, to podstawa i do tego jakies aeroby zacznij np. od lekkiego biegu i zwiekszaj intensywnosc
Wysłana -
sorry ale nie chce mi się wierzyć że dystans 6,5 km pokonywałeś w 30 min z taką nadwagą :]
Wysłana -
Zaczynam niedługo biegać, od przyszłego tygodnia po egzaminach zawodowych i po około tygodniulub dwóch biegania żeby ogarnąć mniej więcej formę podeśle Ci zrzut ekranu z endomondo ;) - uwierzysz.

Zmieniony przez - Independent w dniu 2013-06-11 22:36:19
Wysłana -
czekam !
Wysłana -
jaśli sam tego nie ułożysz nikt tego nie ułoży chyba że za kase... http://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź