SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowe posiłki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1071
Witam wszytskich
Tak jak w temacie, jak wyglądaja u Was w domu posiłki typu obiad czy śniadanie? Robicie odzienne jedzenie dla siebie i oddzielne dla reszty rodziny? (pytanie glownie do kobiet ktore maja na glowie robienie jedzienia dla calej rodziny )
Od kilku tygodni przegladam to forum, postanowilam wprowadzic zdrowe nawyki zywieniowe w swojej diecie. Jednak trochę męczy mnie robienie podwojnych posiłków. Próbowalam przygotowywac zdrowe posilki dla wszytstkich (zamiast ziemniakow, kotletow smazonych na oleju i salatek z majonezem; zaczelam gotowac brazowy ryz, pieczone skrzydelka i surowki) ale mąż woli "tradycyjne obiady". Orzechy zmiast slodyczy tez sie nie sprawdzily... Sama juz niewiem, czy nadal przekonywac rodzine czy poprost im odpusic i tylko dla siebie przygotowywac zdrowe posilki. Jak to wyglądało w Waszych domach?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
cóż, od razu chyba świata nei zmienisz

jak zaglądam do domu, moja mama robi dla mnie osobne posiłki, niz dla reszty rodziny - więc to chyba nie jest jakiś dziki problem

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54638
Witaj mgalena

Moj mąż je słodkie i będzie jadł, więc ciastka kupuje sobie sam, pieczywa ciemnego się nie chwyci, więc obowiązuje tu ta sama zasada.
Co do obiadów to problemu nie mam - nie mam dzieci, a on rzadko je w domu A jak już je, to ugotować mu ryż biały do mięsa, rozmrozić wcześniej przygotowane czy kupione od zaprzyjaźnionej "gosposi" pierogi to nie problem. Większym problemem byłoby wywoływanie wojny, że ma jeść to co ja jem, wiem bo to też już przerabiałam

I powiem Ci ugoda skutkuje, ostatnio sam stwierdził, że chce jeść trochę inaczej bo jest troche za gruby

Jeśli chodzi o wizyty poza domem - teściowie, rodzice. Są rzeczy których po prostu nie jem i o tym już wiedzą.

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
fakt, ze trudno jak sie inaczej je niz inni, coz.. zostaje zawsze po prostu odkładnia sobie czesci posilku, i robienie częściej mięsa z warzywami i dla reszty ziemniaków, ryzu czy co tam jeszcze lubia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

strączkowe

Następny temat

prosba o pomoc - dieta i trening na redukcje i rzezbe

WHEY premium