SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Domowa siłownia.

Wysłana -
Witam
Na jesień zakupiłem sobie podstawowy sprzęt (Ławeczka, hantle, sztanga długa i łamana) Chciałbym zacząć ćwiczyć regularnie, lecz kompletnie nie znam się na ćwiczeniach. Mój wiek to 15 lat Wzrost: 185cm . Polecił by ktoś jakiś plan treningowy na początek? Z góry dziękuje!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zerknij na temat
http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
Wysłana -
Nie potrzebujesz specjalnych planów, w/w temat wyczerpuje temat treningów dla Ciebie, po jakimś czasie jak zobaczysz jak ciało się rozwija można pomyśleć o rozpisce pod Ciebie
Wysłana -
Jak zaczniesz od podstawowego planu z linku wyżej to będzie w porządku. Oczywiście do tego musisz mieć też odpowiednią dietę.
Dobrze by było jakby ktoś na początek pokazał Ci technikę podstawowych ćwiczeń.
Wysłana -
Na razie będę trzymał się tego planu wyżej. Jeszcze mam małe pytanko (dla niektórych może wydawać się głupie). Jak wykonywać serię.. Chodzi o to czy jak jest np przysiad to od razu seria po serii czy mieszać je czyli np seria przysiadów seria wyciskania itp.
Wysłana -
Wszystkie serie przysiadów a później dopiero kolejne ćwiczenie.
Wysłana -
Wiper
Na razie będę trzymał się tego planu wyżej. Jeszcze mam małe pytanko (dla niektórych może wydawać się głupie). Jak wykonywać serię.. Chodzi o to czy jak jest np przysiad to od razu seria po serii czy mieszać je czyli np seria przysiadów seria wyciskania itp.

Możesz robić serie poszczególnych ćwiczeń po 1 serii jedno po drugim jednak musisz mieć wtedy przygotowane stanowiska do wszystkich ćwiczeń co nie zawsze jest możliwe
Wysłana -
Na publicznych siłowniach w godzinach popołudniowych jest to niewykonalne.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź